Také milujete luxusní lázeňskou péči? Dopřejte ji i svým miláčkům ! V našem hotýlku kočičkám nabízíme nejen komfortní pobyt, ale i rozličné rozmazlovací služby. Na vaše objednání budeme pečovat o kožíšek vaší šelmičky dvěma druhy šampónů a kondicionerů od luxusní italské značky San Bernard. Jeden druh je určený na krátkou kožešinku, druhý na kožešinku dlouhou. Pro jednu s vůní zeleného jablka , pro druhou s vůní banánů. Šampóny i kondicionéry jsou připravovány veterináři-specialisty, a tak není divu, že kožešinka bude po koupeli nejen čistá , ale i krásně lesklá. Po voňavé koupeli a vysušení ručníky zabalíme našeho lázeňského hosta do měkoučké vyhřívané deky, kde ho za zvuků tlumené relaxační hudby čeká pomalá masáž zádíček a předních tlapek. Ta slast!

Chtěla bvy mít vaše kočička také nádherný kožíšek, ale nemá ráda vodu ? Nevadí! Její srst uvedeme do perfektní formy pěnovým šampónem bez použití vody.

Zabalena v dece, absolvuje vaše kráska manikuru – zkrácení špiček drápků a jemné vmasírování bioolejíčku nejvyšší kvality do měkkých polštářků tlapek. Nezapomeneme ani na ouška, která vyčistíme desinfekčním roztokem. Se zubním plakem si poradíme speciálním kočičím zubním kartáčkem se zubní pastou určenou pro naše VIP kočičí klienty. Dutinu údstní dočistíme kočičí ústní vodou či drcenou zelenou řasou. Spolu s vybraným jídlem můžeme servírovat vašemu mazlíčkovi vitamíny pro zlepšení kvality srsti. Lázeňské procedury završíme kapkou speciálního kočičího parfému…..

Celou dobu pobytu pak může vaše šelmička využívat masírovadlo tlapek spolu se sofistikovaným drbátkem a okusovadlem.

Domů se vám vrátí krásná, odpočinutá a sebevědomá šelma.