Hotel pro kočky Praha

Jsme všude tam, kde jste Vy!

Proč využívat právě tento hotel

Praha je jako město s největším počtem obyvatel i místem, kde se vyskytuje největší počet čtyřnohých kamarádů z živočišné říše, mezi něž patří i pro nás ty nejmilovanější – kočky.

Kočka je sice tvor, který se dobře adaptuje i na prostředí malých bytů v sídlištích, ale proč nedopřát městským kočkám dovolenou v těsné blízkosti Prahy a přitom na venkově, zvláště, když cesta k nám, do hotelu pro kočky Miacis, je velice krátká a jednoduchá.

Z letiště Praha trvá automobilem 20 minut. Což je stejné, jako bychom byli kdekoli na území  velké Prahy. Z toho vyplývá pro vás, vaše mazlíky a nakonec i pro nás, že vám  můžeme  nabídnout servis, který je založen na nadstandardním přístupu k vám- jako k majitelům – i nadstandardní ubytování pro vaše kočky, kocoury, koťata…….

Jsme na venkově, který se dotýká Prahy a tudíž máme kolem sebe přírodu, kterou oceníte nejen vy, ale i vaši tvorečkové. S tím je spojené i klidné, nehektické prostředí, které jsme budovali s láskou jako rodinné dílo na základě našich dlouholetých zkušeností se svojí domácí smečkou, která čítá v současnosti 8 jedinců rodu felis.

Máte tedy svého chlupáče téměř v Praze, ale zároveň je na čerstvém vzduchu – s vaším svolením bude využívat i novou, krásnou voliéru, která je pro bezpečnost přímo napojena na objekt. Tím odpadá riziko přenášení venkovním nechráněným prostorem a nemůže dojít za žádných okolností k ohrožení nám svěřeného kocoura, i kdyby to byl útěkář.

Dlouholeté zkušenosti

Jak jsme se již zmínili v předešlých řádcích, tak chováme kočky již přes 15 let a jsou s námi v každodenním kontaktu – žijí společně s námi v rodinném domě. Z toho vyplývá, že máme dokonale zmapované jejich zvyklosti a způsob života. Máme také různá plemena od Mainské mývalí přes thajskou, britské i domácí kočky, takže známe i rozdílnost povah různých kočičích plemen a víme, co potřebují. Z toho vyplývá, že nemusíte mít strach, že kočky prožijí vaši dovolenou zavřené v kleci, ale budeme je aktivizovat, hrát si s nimi, pouštět je do venkovního výběhu. Budou využívat kočičí „lázně“. Prostě i vymazlená kočka nepozná to, že by se jí snížil komfort, na který je zvyklá ze svého domácího bydliště v Praze.  Praha je také místem, kde můžeme nabídnout odvoz a přivezení kočky za velice příznivou cenu. Pokud cestujete pravidelně a stanete se stálým klientem našeho zařízení , pak můžete počítat s dalšími výhodami, které zahrnují například slevu 10% na všechny služby.

Zborovská 196, Smečno