Lov

Nejnáročnější činností v přírodě žijících koček je lov. Jeden z britských výzkumů ukázal, že 88% zemědělců právě kočky považuje za zdatné a nezbytné lovce myší a krys.

Neustálý lovecký pud

Aby zemědělci donutili kočky lovit, nekrmí je. Avšak kočka, jež je vázaná k usedlosti, ve které ji dobře krmí a která kočičce skýtá teplo, bude pravděpodobně lovit v jejím okolí a tím bude pro obydlí užitečnější, než kočička vyhladovělá, která bude nucena toulat se ve vzdálených polích a lesích. Kočky potřebují lovit, aby se uživily. Aby kočička mohla prožít plnohodnotný život, její lovecký pud, který přežívá i u kočiček krmených kočičí stravou v domácnosti, byl uspokojen. V našem hotelu pro kočky či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, střední Čechy či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, Středočeský krajnám velmi záleží na tom, aby se během pobytu u nás vaše kočičky nenudily. Vytrvale vymýšlíme důmyslné hry a poskytujeme jim tak celou plejádu vjemů a herního vyžití.

Kočičí maminka učí lovit koťata. V přírodě je nezbytné, aby se malé kočičky naučily lovit samostatně co nejdříve. Proto je rychlý rozvoj loveckých dovedností u vašich mazlíčků odrazem nezbytných úkolů v přírodě. Než se malá kočička divokého druhu stane samostatným lovcem, má jen krátký čas k tomu, aby se všemu potřebnému naučila. V přírodě už kočička ve věku 4-5 měsíců musí být samostatně schopná ubránit se a nasytit.

Lovci cvičení

I v domácnosti chované kočičky cvičí své potomky v lovu od útlého věku. Předmětem hry se nejprve stává vlastní ocas. Máma kočka povzbuzuje koťátka k lovu každého vhodného předmětu, který najde. Kočičí děti na sebe při hravém lovu dorážejí, pošťuchují se a koulejí. Proces v přírodě probíhá tak, že maminka vezme na lov s sebou svá mláďata, kořist jim pomáhá najít a nakonec i ulovit. Když mláďata opustí matku, lov pokračuje jako hra. Tohoto procesu by si měl být vědom i chovatel a provozovat hry nejrozmanitějším způsobem, aby se mladá kočička nenudila. Proto, když do našehohotelu pro kočky či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, střední Čechy či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, Středočeský kraj vašeho milovaného miláčka dáváte, chceme vědět, jak si vaše kočička ráda hraje a doporučujeme zároveň spolu s kočičkou vzít do našeho hotelu pro kočky či kočičím hotelu,hotelu pro kočky Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, střední Čechy či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, Středočeský kraj i její nejoblíbenější hračky.

Je zajímavé pozorovat, jak velmi důležitý je proces učení her v útlém věku koťátek. Tam, kde z nějakého důvodu kočičí maminka své potomky lovit neučila, mladá kočičky buď nejeví zájem o lov, nebo ho nezvládají a často se nudí. Jejich chování pak působí inertně a bez zájmu. Pozorovateli se může zdát, že zvířátko někdo připravil o hlavní životní cíl.

Kočičí lov je účinný úsporný a soustavný. Kočička šetří energií, technika lovu je promyšlená a velice cílevědomá.