Čertík

Čertík

Chtěl bych velmi poděkovat za péči o našeho Čertíka, náš kocourek nikdy nebyl mimo domov a když jsme odjížděli letos na dovolenou, kam již jsme si ho nemohli vzít sebou, tak dle vyhledávání jsme vybrali svěřit Čertíka do péče Miacis. Velmi rád bych vyzdvihl péči a komunikaci, každé 3 dny jsme byly informováni o průběhu pobytu včetně fotografie. Čertík se nám vrátil spokojený a dokonce nám přišlo, jakoby vlastně ani žádné 2 týdny bez páníčků neproběhl. Dále musím vyzdvihnout i velmi ochotnou a dostupnou variantu vyzvednutí a zpětné předání v místě bydliště. Co osobně považuji za nadstandardní je možnost mazlíčka v rámci pobytu u paní doktorky naočkovat. Velmi rádi se na hotel Miacis znovu obrátíme a vřele doporučujeme 😊

Václav R.

Clean, caring staff, and equipped with various accommodation types. Our cat was treated great, I couldn’t be happier with the experience. Highly recommend.

Alex F.

Číča

Číča

Již poněkolikáté jsem využil rozsáhlé služby tohoto hotelu pro ubytování mého kocoura. Díky úžasnému a profesionálnímu přístupu jeho majitelů u mě často vyvstává až otázka, kdo je vlastně na dovolené, zda já, nebo můj kocour? Touto cestou ještě jednou tisícerý dík majitelům tohoto hotelu.

Ing.  Jiří R

 

Matýsek a Míša

Matýsek a Míša

Úžasný hotel, který vedou skuteční odborníci. Naprostá profesionalita, lidský přístup a spokojení kočičí parťáci, kterým se nechtělo ani domů. Jednalo se o naši první zkušenost s tímto typem hlídání a byla opravdu úžasná. Skvělá komunikace s majiteli, prohlídka hotýlku před objednáním ubytování, domluva na všem důležitém. Manželé Hejmovi aplikují kočičím kamarádům veškeré potřebné medikamenty, které musí brát, mají-li nějaké zdravotní problémy, chovají se k nim jako k vlastním miláčkům a jsou neskutečně srdeční. Člověk může být na své dovolené v naprostém klidu. Neuvěřitelná zkušenost, které si velice vážíme a hotýlek určitě opětovně využijeme. Kluci Matýsek a Míša se už nemohou dočkat 🙂 A my moooc děkujeme Šárka a Martin Š.

Děkujeme mockrát hotelu Miacis a p.Hejmoví za péči o naší kočku! Potřebovali jsme na služební cestu, bohužel ale neměli jsme nikoho, kdo by se o ní mohl postarat, proto jsme se rozhodli kočku ponechat v hotelu – během týdne dostala kvalitní přístup, pobýt, jídlo, a bylo ji umožněno vše, co si přála 🙂 Jsme velice spokojení a rozhodně doporučujeme hotel Miacis.                                                                                Dmitrij B.

Minnie

Minnie

Již několikrát jsme dávali našeho kocourka Minnieho do tohoto hotelu, po každé naprostá spokojenost, vstřícnost a velmi milé chování majitelů hotelu – manželů Hejmových se dnes už vidí málokdy, naprosto hodný a empatičtí lidé na kterých je láska ke kočičkám vyloženě vidět, jednání a domluva na úrovni profesionálů, přístup ke kočičkám a lidem bych řekl vyloženě nadstandardní. Pokoje pro kočičky krásné, čisté, s možností venčení. Na našem kocourkovi bylo vidět že se s hotelem, ani s Hejmovými loučit nechce, oba si nesmírně oblíbil. Moc děkujeme za Váš profesionální přístup a chování, jistě Vaše služby opět využijeme a hlavně se budeme těšit na setkání s Vámi, s pozdravem a přáním krásného dne Lukáš & Petra & Minnie D.

Šičan

Šičan

二回目の利用です。猫ちゃんの様子をよく観察して下さりメールで連絡してくれます。世話だけでなく遊んでくれたり、それぞれの猫ちゃんの性格を汲み取って、相手をしてくれています(^-^)                                                                   Masako

Mily

Mily

Manzele Hejmovi jsou lide,kteri kocickam opravdu rozumi a je to videt i na chovani samotnych kocek. Nikdy jsem nezazila,aby nase kocicka k nekomu hned ša a sama se lisala pod ruku,ale u pana Hejmy se tak stalo po par minutach. Diky tomu jsem vedela,ze o Mily bude vyborne postarano! Vratila se domu spokojena a vymazlena 🙂 timto moc dekujeme a tesime se na dalsi spolupraci!

Tereza Š

Mia

Mia

Je to nejlepší hotel pro kočky, říkám to já i moje kočka Mia. Chválí si jídlo, péči o její veličenstvo a perfektní společnost. Vždy když se vrátí domů, mám pocit, že je naštvaná, že jsem ji tam nenechala déle :-). Mockrát Vám děkuji za péči. Mia Vám vzkazuje, že se těší na další pobyt. Všem doporučuji hotel Miacis.  M.K.

Vestík

Vestík

Hotel pro kočky Miacis mohu vřele doporučit. Pravidelně jsem dostávala zprávy, fotky a videa, jak se mému kocourkovi daří. Komunikace byla velmi příjemná a konstruktivní. Kocourek se vrátil domů, jako by měsíc vůbec nikde nebyl a přitom to bylo poprvé, co opustil domov. Vřele doporučuji.   B.M.

Mopík

Mopík

Náš kocourek byl moc spokojený. Kateřina B.

Ferdinka

Ferdinka

Děkujeme moc za skvělou péče pro naše kočku. Jste skvěle !
Many thanks for outstanding care you provided for our cat. Wonderful!
                                                          Andreas U.
Archie

Archie

Služby kočičího hotelu jsem využila poprvé, abych mohla v klidu strávit dovolenou a nemusela se obávat, jak to zvládne můj milý parťák. 🙂 Hledala jsem pro Archieho vhodné ubytování a díky recenzím jsem se rozhodla pro Miacis. Vše dopadlo dobře, o kocoura bylo vzorně postaráno, měl svůj pokojíček a já si bez obav mohla užít volno. Kocour měl tolik zážitků, že celou cestu domů nezavřel pusu. 😀 Manželům Hejmovým oba děkujeme a přejeme mnoho energie pro péči o chlupaté šelmy                                                                                                                                                                       Miloslava M.

Annie

Annie

Měla jsem první zkušenost s hlídáním naší kočičky Annie v 12/2022 Vřele mohu všem jenom doporučit, nesetkala jsem se s tak skvělým ,milým přístupem .Předem bych chtěla touto cestou poděkovat paní Hejmové, panu Hejmovi .Jste úžasní a máte srdce na správném místě. Děkuji Bára

Majitel s majitelkou dělají svojí práci profesionálně a na kvalitní úrovni..všem mohu doporučit…✌️👏👏☀️👍🇨🇿  Jiří M.