Reference Hotelu pro kočky Miacis

Co o nás řekli naši spokojení klienti

Onze Tuppie heeft de afgelopen jaren vele keren tot onze grote tevredenheid een vakantie doorgebracht bij Miacis. Miacis kenmerkt zich door persoonlijke aandacht, liefdevolle verzorging en ook een geweldige haal -en breng service.
Helena en Petr hartelijk dank voor alle liefde en aandacht die jullie Tuppie hebben gegeven tijdens zijn verblijf. Helaas verhuizen wij nu terug naar Nederland. Tuppie zal jullie missen en wij denken met warme herinneringen aan jullie terug. Heel veel succes met Miacis voor de toekomst!

Frederique

K naší velké spokojenosti strávil náš Tuppie mnohokrát dovolenou v Miacis. Miacis se vyznačuje osobní pozorností, milující péčí a také skvělou službou vyzvednutí a vrácení kočičky.
Heleno a Petře  moc děkují za veškerou lásku a pozornost, kterou jste Tuppiemu během svého pobytu dali. Bohužel se nyní vracíme do Nizozemska. Tuppie vám bude chybět a my vás budeme pamatovat s vroucími vzpomínkami. Hodně štěstí s Miacisem do budoucna!

Frederique nad Allard S. (Holandsko)

Moc děkujeme manželům Hejmovým za bezchybnou péči o naše čtyři kočičky během našeho téměř dvoutýdeního pobytu v zahraničí. Dostávali jsme často zprávy o tom, jak si naši miláčci vedou v novém dočasném domově, navykli si velmi brzy a byli evidentně velmi spokojení. Vrátili se nám zdraví, vykrmení, načesaní, předoucí, absolutně v pohodě. Bylo to poprvé, co jsme někomu naši kočičí kolonii svěřili, a příště to uděláme opět s plnou důvěrou a vědomím, že se nemusíme obávat o její osud, zdraví a pohodu. Současně musíme poděkovat za velmi přátelské jednání, z něhož od počátku byla zřejmá láska a respekt ke zvířatům a připravenost jim kdykoliv pomoci. Manželé Hejmovi odvádějí v této oblasti obrovský kus práce. Přejeme mnoho dalších spokojených kočičích klientů a jejich páníčků, kterým můžeme tento kočičí hotel s čistým svědomím doporučit.
PhDr. Dagmar a Miloš Kramářovi, Klučenice

PhDr. Dagmar a Miloš Kramářovi

Mnohokrát děkujeme za nádherné přání k velikonocům a všechnu úžasnou péči o Oskara

……my také děkujeme za krásná slova 🙂  Hejmovi

Pavel Kříž - herec a psychoterapeut

V příloze vám posílám snímek Čika a Čivy – mamči. Byla jsem nadšená z vašich super služeb. Jak po technické stránce, vaši vstřícnost, tak hlavně za přístup a lásku s jakou svoje poslání provádíte.

Kocourek je ještě více mazlivý, než tomu bylo před odjezdem k vám.

Ještě jednou dík a jistě v budoucnu vaše služby opět využijeme.

Se srdečným pozdravem

Libuše S

Vážení a milí Hejmovi,
moc děkuji za Vaši vstřícnost a lásku ke kočičkám. Můj kocour Edwin byl poprvé mimo domov a protože je mírně závisláček a povaha citlivá, měla jsem velké obavy při odjezdu na dovolenou. Díky Vaší péči se vrátil v úžasné kondici a spokojený. Já jsem velmi ocenila, že jste mě pravidelně informovali, takže jsem si užila krásnou dovolenou bez starostí o kocourka. Jste skvělí a mohu Vaše služby jen a jen vřele doporučit. Já sama je určitě ještě využiji.

Srdečně Radka P. a kocour Edwin

Dobrý den, před nedávnem jsme poprvé využili služeb Vašeho hotelu. Naše kočička Čiky není moc přítulná a proto jsme měli zpočátku obavy. Byli jsme však stoprocentně spokojeni a velmi nás překvapilo, že se nechala Čiky pohladit již druhý den. Toto se zatím nikomu cizímu nepodařilo. S potěšením jsme též využili možnost odvozu kočky do hotelu a zpět. Děkujeme za prima pobyt pro naší Čiky a vřele doporučujeme Hotel Miacis všem.

Lenka K.

Chceme moc poděkovat paní Hejmové za ubytování naších dvou somálských koček. Po 14 dnech jsme je přivezli domů v naprostém pořádku. Paní majitelka má kočky opravdu ráda, což je znát na jejím přístupu k provozu kočičího hotýlku. Určitě i příště využijeme její služby. Přejeme hotelu Miacis hodně spokojených klientů jako jsme my.

 

Jelena Z.

Naše kočičky- i my -děkujeme-… Perfektní hotýlek pro kočičky, super!!!

Jitka S.

Hotýlek pro kočky MIACIS mohu všem vřele doporučit, chválím kompletní péči o zvířata, pěkné čisté prostředí a přístup, velmi rozumné ceny a vstřícnost provozovatelů. Dvě kočky mi byly po pobytu zde přivezeny až do Prahy zcela spokojené, nevystresované, zdravé a v pořádku. Během dovolené jsem byla informována o chování mých koček a o tom, jak se jim daří. PROVOZOVATELÉ MAJÍ EVIDENTNĚ KOČKY RÁDI A PŘISTUPUJÍ K NIM S LÁSKOU A ZODPOVĚDNOSTÍ. Navíc přístup-nic není nemožné-je také velmi příjemný. Funguje i doprava do zařízení a zpět domů. Moc děkuji

Adriana S.

Děkuji hotelu Miacis za perfektní péči. Kočička byla v hotelu poprvé a byla moc spokojená. Je skvělé, že hotel vedou lidi, který milují kočky a vědí jim zabezpečit to nejlepší. Ještě jednou děkuji a určitě se k Vám Mia ještě vrátí 🙂

Tatiana P,

Hotel Miacis mohu všem vřelé doporučit. Monty i já jsme byli velice spokojeni. Po prvé jsem Montyho nechávala u lidí a na místě, které nezná a měla o něj velikou obavu. Ukázalo se, že úplně zbytečně. Bylo o něj náležitě postaráno a kočičák byl naprosto spokojený a šťastný. K dispozici měl nejen hračky a výběh do voliéry ale také i teplou náruč a pohlazení. Během jeho pobytu jsem dostávala sms jak se miláčkovi daří a diky tomu jsme si i my užili dovolenou bez starostí.
Takže jestli ještě váháte tak neváhejte
Ještě jednou moc děkuji za péči a určite zase jednou na viděnou.

Tatiana Tan

Our cat (Zeus) has always hated being put in the pet Hotel. He usually hides the whole time he is there and complained a lot after he returns home. He came home much happier this time. When Petr dropped him off I was surprised to see Zeus purring in his lap to say goodbye before Petr handed him over to me. This was was after his first visit with them! I am sure they he will grow to like it there more and more. I was also surprised by how much I enjoyed receiving SMS updates from Helena and Petr. We have used many pet hotels in several countries this is the ONLY one where our cat has been happy. I would give 6 stars if I could.

Náš kocour Zeus vždy nenáviděl kočičí hotely. Obvykle se skrývá celou dobu, co je tam a poté si ještě dlouho po návratu domů stěžuje.Tentokrát přišel domů mnohem sťastnější. Když ho Petr vypustil (v autě při odvozu domů), Zeus mu vrněl na klíně, jako by se s ním chtěl rozloučit, než ho  dá ke mně. To bylo po první návštěvě u nich! Jsem si jistý , že to stále poroste. Byl jsem také překvapen tím, jak moc se nám líbilo přijímání sms o aktuální situaci (v hotýlku). Využili jsme mnoho kočičích hotelů v několika zemích, to je ale jediný, odkud se vrátila naše kočka šťastná. Kdybych mohl , dal bych šest hvězd (na facebooku je nejvyšší spokojenost vyjádřena pěti hvězdami).

Brian M.S.

Velmi se nám líbil přístup paní majitelky a čistota celého hotelu. Ocenějume venkovní výběh a indivuduální péči. Potěšily nás zprávy o průběhu během Alfíčkova pobytu. Již se těší další návštěvu.

Kristýna H.

Myslím, že „hotýlek“ zaslouží mnohem více hvězdiček. Rozmazlujete nejen kočičky, ale také jejich majitele a je vidět, že je to opravdu srdeční záležitost, jak píše Váš syn. Jsem také moc ráda, že jsme Vás našly.

V hotelu pro kočky je naše Goldie už stálý host. Nemám jiná slova než samou chválu. Péče je opravdu dokonalá. Vaše přání jsou předem splněna. Ještě jsem se nesetkala s takovou ochotou a nadšením. Vřele doporučuji a přeji mnoho kočičích hostů.

Šárka K.

Minulý týden strávila naše kočka Frída v laskavé péči v hotýlku Miacis. Vrátila se naprosto spokojená, odbyla si i očkování, což je možné si předem domluvit. Je to příjemná služba navíc, ušetří navštěvu veterináře. Paní majitelka svěřené kočičky přímo rozmazluje a průběžně vás
informuje, že se vašemu mazlíčkovi daří dobře. Hledáte-li útulné prostředí a odbornou péči, pak je hotýlek Miacis ten pravý dočasný domov koček i kocourků.
Díky za péči o Frídu!

Jitka M.

Ráda bych moc poděkovala za perfektní péči o našeho kočičího kamaráda. Hotel jsme našli náhodou a skvělé recenze nás přesvědčily, i když jsme samozřejmě na poprvé měli trochu obavy. Ty ale zmizely, když jsme viděli velice hezké, útulné prostředí a nadstandardní přístup paní Hejmové. Je vidět, že má kočičky opravdu ráda a udělala by první poslední, aby se jim zavděčila:) Určitě využijeme i příště a vřele doporučujeme. Ještě jednou moc děkujeme!

Radka G.

Dobrý den, ráda bych ještě jednou poděkovala za vynikající služby hotelu. V prosinci jsme se stěhovali, a abychom nevystavili kocourky zbytečně velkému stresu, strávili téměř 3 týdny u paní Hejmové v hotelu Miacis. Kocourky jsem mohla pravidelně navštěvovat a vždy byli velmi spokojení a nic jim nechybělo. Teď už mám oba kluky spokojeně doma, ale musím uznat, že paní Hejmová je veliká konkurence paniček a páníčků 🙂 Našemu Ťapkovi se po ní totiž viditelně stýská. Zřejmě už se nemůže dočkat, až budeme odjíždět na dovolenou a on si užije luxus na Smečně. Tak ještě jednou děkujeme a vřele doporučuji Hotel Miacis všem, kteří řeší kam s kočičím miláčkem.

Štěpánka F.

Hotel jsem pro našeho chlupatého miláčka vybrala především pro možnost venkovního výběhu a vycházek na vodítku, které naše micinka vyžaduje a miluje a jistě by jí jinak chyběly. Již při přijímání do hotelu jsem nabyla dobrého dojmu, protože jsem byla podrobně vyzpovídána, co má ráda a co ne, a vše bylo poznamenáno. Následně jsem byla pravidelně milými smskami informována o tom, jak si zvyká, a fotka zde na facebooku také velmi potěšila a uklidnila. Je vidět, že v hotelu mají kočičky rádi a tu naši potvůrku si oblíbili. Měla jsem obavy ji umístit do hotelu nebo někomu dát na hlídání, protože mívá problémy s pitím z misky (dlouho nám pila jen z kohoutku a na misku jsme ji museli učit), má slabší imunitu a vyžaduje poměrně dost pozornosti, ale pobyt zde byl bez problému. Charlottka se během „své dovolené“ rozhodně špatně neměla. Hotel tedy mohu pouze doporučit a jeho služby využijeme jistě i v budoucnu. Jako výhodu beru i možnost odvozu kočičky z Prahy do Smečna a následně zpět, kterou plánujeme taktéž využít.

Anna P.

Jsem moc rada, ze uplne nahodou a bez jakychkoli doporuceni jsem nasla kocici hotel Miacis. Odjizdeli jsme na dovolenou, potrebovali hlidani pro Nase 2 britske kluky kocoury a nemeli hlidani. Nikdy jsem Sluzebni zadne ho kociciho hotelu nevyuzila, a tak jsem samozrejme mela obavy, aby nasi milackove nestradali.Ted Mame kocourky po mesici doma a uplne spokojene,myslim,ze se budou tesit na nasi dalsi dovolenou….;) Mockrat dekuji manzelum Hejmovym za vzornou a profesionalni peci a obetavost.Jsem moc rada, ze takove zarizeni tady Mame a do budouna budu vklidu odjizdet a vedet, ze se mi o chlupace nekdo s laskou a trpelivosti postara. Vsem na 100%doporucuji! Jeste jednou dekuji
Blanka V.

Moc dekujeme za skvelou peci o naseho Vilicka. VIlicka prijali manzele Hejmovi do hotelu i kdyz potrebuje zvysenou peci- podavani leku 3x denne, vzhledem k jeho vysokemu veku (18 let) a problemech se srdickem a plicemi. Nas Vilik se skamaradil jak s majiteli hotelu tak i s rekreanty a vyborne se adaptoval v krasnem prostredi hotelu. Vilicek se nam vratil dokonce v lepsim stavu, citi se vyborne a vubec se mu nechtelo domu :). Hotel rozhodne doporucujeme a v brzke dobe urcite znovu vyuzijeme jeho sluzeb. Po dobu nasi dovolene byl nas Vilik take na dovolene v all inclusive wellness hotelu Miacis ve Smecne :).
Maria N.

S důvěrou danou recenzemi na webu i facebooku jsme svěřili našeho slně introvertního habešského kocourka Hadara do péče manželů Hejmových a jejich kočočího hotýlku MIACIS a odjeli. Kocourek nezklamal a jeho introvertní povaha daná naprostou fixací na své pánečky se projevila a vyděsila Hejmovi tak, že s Hadárkem absolvovali několikrát návštěvu u lékaře. Vše ale zvládli na více než 100% a můžeme smanželkou říci jedno. Pokud máte doma mňoukacího chlupáče a chcete odjet na dovolenou či pracovně pryč, můžete s maximální důvěrou svého mazlika svěřit manželům Hejmovým a být naprosto v klidu a bez obav. Kočičí hotýlek MIACIS je výborně o na skutečně extrémně profesionální úrovni vedené zařízení snesoucí nejpřísnější kritiku. Kde bude náš kočičák ubytován při našich cestách víme. Hotel MIACIS manželů Hejmových ve Směčně. Upřimně děkujeme.Hana a Marek

Hana a Marek Č.

My i náš kočičák Maty jsme byli moc spokojení! Hotýlek je skvěle vybavený pro kočičky a Matymu se tam vedlo dobře 🙂 A my dostávali během dovči krátké zprávičky, že je v pohodě. Což přispělo i naší pohodě na dovolené. Moc děkujeme za péči!!!

Martina H.

Homerek zdravi Hotel Miacis – moc se mu tam libilo!!! Pani Heleno, mockrat Vam dekujeme za peci o naseho chlapecka

Natalia M.

I recommend this cat hotel for its professionalism. I was searching and comparing between cat hotels and i finally chose this one after checking the reviews and photos.
My cat was there over one week and I was not expecting to have it in such good condition back home. He seems to be very happy. For the next vacation he will definitely go there again.
*I have to mention also the transport option is great 🙂 (perfect timing)
Thank you very much Miacis ! 🙂

Georgiana G.

Pro mě je to nejlepší kočičí hotel u nás.Přijali mi zde mého kocourka,kterému se den před naším odjezdem na dovolenou zneprůchodnily močové cesty pískem a musel mu být zaveden katetr. I s tímto katetrem,ze kterého neustále vytékala moč nebyl pro manželé Hejmovi problém kocourka přijmout. Po dobu naší dovolené s ním jezdili k paní doktorce na vyšetření,davali mu kapičky a mast a starali se o něj určitě lépe, než bych to zvládl já. Za to jim chci ještě jednou mnohokrát poděkovat.

Tomáš D.

Vynikající hotel pro kočičky- super- doporučuji 🙂    Jitka S

Jitka S.

Milá paní Hejmová,

moc Vám děkuji za úžasnou péči o mé kočičí kluky. Nikdy neměli tak krásné, měkoučké a voňavé kožíšky, jako po koupání u Vás. A navrch dostali i lásku a toho si cením úplně nejvíc!  Ještě jednou děkuji a přeji krásné letní dny.

 

 .

Olga H.

Velmi se nám líbil přístup paní majitelky a čistota celého hotelu. Ocenějume venkovní výběh a indivuduální péči. Potěšily nás zprávy o průběhu během Alfíčkova pobytu. Již se těší další návštěvu.

Kristýna H

Myslím, že „hotýlek“ zaslouží mnohem více hvězdiček. Rozmazlujete nejen kočičky, ale také jejich majitele a je vidět, že je to opravdu srdeční záležitost, jak píše Váš syn.

 

Šárka K.

Minulý týden strávila naše kočka Frída v laskavé péči v hotýlku Miacis. Vrátila se naprosto spokojená, odbyla si i očkování, což je možné si předem domluvit. Je to příjemná služba navíc, ušetří navštěvu veterináře. Paní majitelka svěřené kočičky přímo rozmazluje a průběžně vás informuje, že se vašemu mazlíčkovi daří dobře. Hledáte-li útulné prostředí a odbornou péči, pak je hotýlek Miacis ten pravý dočasný domov koček i kocourků.
Díky za péči o Frídu!

Jitka M.

Ráda bych moc poděkovala za perfektní péči o našeho kočičího kamaráda. Hotel jsme našli náhodou a skvělé recenze nás přesvědčily, i když jsme samozřejmě na poprvé měli trochu obavy. Ty ale zmizely, když jsme viděli velice hezké, útulné prostředí a nadstandardní přístup paní Hejmové. Je vidět, že má kočičky opravdu ráda a udělala by první poslední, aby se jim zavděčila:) Určitě využijeme i příště a vřele doporučujeme.

Ještě jednou moc děkujeme!

Radka G.

Dobrý den, ráda bych ještě jednou poděkovala za vynikající služby hotelu. V prosinci jsme se stěhovali, a abychom nevystavili kocourky zbytečně velkému stresu, strávili téměř 3 týdny u paní Hejmové v hotelu Miacis. Kocourky jsem mohla pravidelně navštěvovat a vždy byli velmi spokojení a nic jim nechybělo. Teď už mám oba kluky spokojeně doma, ale musím uznat, že paní Hejmová je veliká konkurence paniček a páníčků 🙂 Našemu Ťapkovi se po ní totiž viditelně stýská. Zřejmě už se nemůže dočkat, až budeme odjíždět na dovolenou a on si užije luxus na Smečně. Tak ještě jednou děkujeme a vřele doporučuji Hotel Miacis všem, kteří řeší kam s kočičím miláčkem.

Štěpánka F.

Moc děkuji manželům Hejmovým za laskavou péči a trpělivost s naší hodně nekontaktní Daisy, která se vrátila skoro bych řekla jako vyměněná. Určitě Váš hotýlek budeme využívat nadále a vřele ho doporučovat i známým a přátelům. Velké díky.

Jana H.

Milá rodinko Hejmových, mooc Vám děkujeme za úžasnou a lásky plnou péči o naší Isabellku, která byla poprvé mimo domov a díky Vaší péči to zvládla na výbornou:-), budeme se k Vám velice rádi vracet. Přeji stále tak skvělou náladu, kterou okolo sebe máte krásný den Pavlína

Pavlína Z.

Great hotel! Gigio was really happy, once we will not be at home, Gigio will stay again with you . S.G. (Italy)

S.G. (Italy)

Mockrát děkuji za péči o dva kocourky Boba a Cipíska. Vrátili se mi oba spokojení, Cipísek se dokonce po příjezdu domů vracel do přepravky, jako by se chtěl do hotelu vrátit
Pro dovolenou na podzim jste jasná volba  Káťa Š.

Káťa Š.

Dobrý den, opětovně děkuji za peči o Gariše včetně fotografii.
Přístup majitelů hotelu a peče o kočičky je úrovni, která převyšuje veškeré očekávání – prostě vynikající.Foto je úžasné. Garg poznal i travičku a venek. 

O.T. majitel parťáka

 

 Naše kočička Arwen byla velmi spokojená v hotýlku Miacis a my samozřejmě také. Vřele doporučujeme a těšíme se na další návštěvu .

Hana Č.

„Kočičí hotel Miacis můžu vřele doporučit. Z počátku jsem sice byla nervózní, jak naše kočka zvládne pobyt v cizím prostředí, ale obavy byly zbytečné. Hotel je krásně nově zařízený, je zde výběh, který si naše Bára velmi oblíbila. Majitelé jsou milí a o kočku se starali perfektně. Rozhodně nemusíte mít obavu, že by vaše zvíře bylo nešťastné, majitelé se ubytovaným „hostům“ věnují na plný úvazek. Takže neváhejte a kočičí hotel Miacis rozhodně využijte.“

Michaela D.

„Jsem velmi spokojená. Kocour je v naprostém pořádku, s majiteli je velmi příjemné jednání-až úžasné. Jsem úplně strašně spokojená.“

Hana V.

Navázali jsme spolupráci s firmou Horizon cargo, která zajišťuje také 100%servis spojený s dopravou vašich mazlíků kamkoli se rozhodnete je poslat, Naposledy cestovaly 2 krásné kočičky do Philadelfie v USA a tato firma jim poskytla vynikající servis, na kterém jsme se mohli i my účastnit. DĚKUJEME!

 

„DĚKUJI, SLUŽBY PERFEKTNÍ, HOTÝLEK JE KRÁSNÝ.“

 

T.KRAML-Import manager (CARGO HORIZON)

Jsem majitel, spíše přítel, nádherného kocourka bezsrstého plemene, který byl odebrán majiteli z důvodu opravdu vážného týrání a po mnoha peripetiích se mé kamarádce a posléze i mně povedlo dostat kocourka do skvělé kondice, pochopitelně za trvalé spolupráce s veterináři. Jistě kdokoliv z Vás pochopí, že náš vzájemný vztah je velmi úzký, já jsem mu vděčný za jeho přátelství a on mi to oplácí vděčností, kterou vyjadřuje svou přítulností, někdy MOOC velkou. Ani na WC nemohu sám 🙂 I přesto, s pochopitelnými obavami, jsem využil možnosti hotelu pro kočky ve Smečně. Mé obavy byly rozptýleny hned v počátku při seznamovací schůzce před vlastním umístěním Festra do hotelu. Nejen že slovo HOTEL nepřísluší tomuto zařízení, jelikož daleko převyšuje toto označení, ale i přístup majitelů vůči nejen chovatelům, především vůči našim miláčkům, vysoce převyšuje standardy rádoby podobných zařízení. Jakožto zastupitel Královského města Slaný jsem velmi potěšen, že v naší blízkosti je k dispozici takto dokonalé ubytování pro naše kočičky a jejich protějšky. A i jako zakládající člen Společnosti patriotů Slaného budu vždy podle pravdy a svého svědomí toto nadstandardní a přesto finančně velmi výhodné zařízení propagovat. Zařízení? Budu se opakovat, vysoce převyšuje prosté označení HOTEL!!! Všem přeji tak skvělé zkušenosti, které mi byly dopřány.

Pavel. V

Hezké prostředí, kočka spokojená, příjemná paní 🙂 informuje smskama o tom jak se kočka má. Vřele doporučuji !

 

Ilja P.

Mockrát děkujeme za bezvadnou starostlivost o našeho Huga a už se těšíme na další setkání.

                                                                                                            

Veronika G.

Moc děkujeme za perfektní hlídání naší rozmazlené Sisinky, měla se u vás jako v bavlnce  a určitě na vás s láskou vzpomíná  tak zase příště a jinak všem majitelům kočiček vřele doporučujeme váš hotýlek, naše Sisi byla takto u „cizích“ poprvé a naprosto bez problémů, byli jsme úplně klidní, děkujeme 

Ivana H.

Velmi děkujeme za přepečlivělou péči o našeho kocoura Vaška. Oceňujeme též vysoce čisté prostředí, kde Vašek přebýval. Přeji hodně úspěchů, zdraví a štěstí do budoucna.

 

Kateřina R.

Nás Kocourek Mikeš byl ubytován v tomto hotylku poprvé,jsme ze severu cech z Děčína.Měli jsme strach jak se zde bude cítit, ale bylo na něm vidět,ze o něj bylo postaráno s láskou.Moc děkujeme a určité těchto služeb i příště využijeme, hotylek doporučujeme ,nádherné prostředí ,čistota i pece.Děkujeme za nás osobně i za Mikeše.Rodina Z. z Děčína

Petra Z.

Chtěla bych tímto poděkovat manželům Hejmovým za profesiální péči o našeho úžasného kocoura Filipa,byl spokojený celou dobu pobytu (namňoukal mě to) a při návratu byl v pohodě .Při další příležitosti určitě hotýlek využiji k další spokojenosti nás všech a zároveň souhlasím s fotem na Facebuku našeho Filipa ještě jednou děkuji <3

Jana P.

Naši kocouři to v H-hotylku miluji. Všem majitelům těchto úžasných stvořeni doporučuji!  🙂

Jan R.

Náš Ziki, když jsme si včera pro něho přijeli, tak měl otevřenou klec a absolutně nechtěl ven, museli jsme ho vyndat… tak to snad mluví za vše, fakt i VAŠE KOČKA BUDE MÍT DOVOLENOU u Hejmů. Takže za pár měsíců pojede k paní Hejmové na dovolenou….

Leona V.

After a long debate at home we had decided to leave our 7 month old cat in a cat hotel over the christmas period. We hit the internet to find a suitable place for our four legged family member Ebony. After reading references and asking friends and previous customers we decided for Miacis in Smecno. After we dropped him off we jetted off to our holiday destination. We were kept informed about Ebony`s behaviour, his eating and mood via SMS, every couple of days or so. When we picked him up, all the paperwork was waiting for us (discount applied even so we have not qualitied for it as yet) and we were asked about any suggestion how to improve the service Mrs Hejmova provides. Quite frankly we could not think about anything at all that could be better. The place is extremely clean, owner provides incredible service and obviously likes looking after cats. Ebony was clearly well looked after. Ha sat at the window ledge when we arrived, chilling and enjoying a soak in the winter sun. We were very pleased with the service, price and attention we and our cat received during his stay there. Highly recommended. They also provide pick up and drop off services which can be convenient for people leaving a bit further from the hotel than us.

 

David B.

Nejprve vám všem i kočičkám vše nej do nového roku.A chci hlavně poděkovat-za váš příkladný přístup k lidem i kočičkám,za vzornou péči o kočky,za odvoz a přívoz mého kocoura.Díky vám jsem letošní vánoce prožila bez stresu z cestování s kocourem autobusem,
S vděčností Benediktová

MUDr.Jana B.

Moc děkuji za hlídání mých teroristů! Pišta a Rozinka se mi vrátili po 13 denním pobytu v hotýlku vymazlení, načesaní a spokojení. Servis je nejen pro kočičky excelentní. Odvoz i pravidelné informování funguje naprosto skvěle a už teď uvažuji, kdy na tento „wellnes pobyt“ kocoury zase vyšlu. Přeji hodně štěstí v roce 2016!

Kristýna M.

Ještě jednou díky moc za péči o naše kočka Charlie.
Výborný dům

Julien S. (France)

Naši kocouři Mimi a Rambutan navštívili tento hotel již podruhé. Jakožto majitele Vašich pravidelných klientu, dáváme hotelu tímto komentářem pomyslnou šestou hvězdičku, protože 5 se nám jich zda za tak úžasný přístup a péči málo. Přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků, kteří se k Vám budou rádi vracet, stejně jako my. Dekujeme

Daniela K

Milí Hejmovi, děkuji vám za perfektní péči o moje kočky. Vrátily se spokojené a ještě víc rozmazlené. Děkuji vám též za pravidelné informace o nich. Ráda vašich služeb opět využiji.

Kamila M.

Kocicka vypadala po prijezdu z hotelu spokojene 🙂 Dekujeme za vasi peci a doporucujeme dale.

Jitka J.

Dekujeme moc za peci o nasi Mysku,prijela zase spokojena 🙂 Take dekujeme za pomlazku,moc mila pozornost,jste uzasni! 🙂

Jitka J

Děkuji opětovně manželům Hejmovým za hlídání. Rozinka a Pišta si dovolenou užili. Přijeli načesaní a spokojení . Budou se na vás oba těšit opět nejpozději v létě 🙂

Kristýna M.

Dekujeme za prikladnou peci nasi Smudliny, vratila se spokojena a jeste vic umazlenejsi nez byla predtim 🙂 urcite vyuzijeme hned dalsi prilezitosti a ubytujeme ji ve vasem skvelem hotelu, kde je zviratko na prvnim miste! Vas manzel je velice sympaticky a ochotny pan, radost s nim mluvit 🙂
s klidnym srdcem Vas mohu doporucit dal 🙂 at se Vam i Vasemu hotylku dari a brzy navidenou.

Petra K

 Adýsek byl v hotelu velmi spokojený a příště se půjde ubytovat znovu. Děkuji, že existuje takové zařízení kam kocourka dát. Jen škoda, že nejbližší je 100 km daleko od Karlových Varů a poblíž bylo vše zrušeno, ale moc fajn, že si pro miláčka majitelé zajedou a zase ho přivezou.
Šarlota T

Úžasný pobyt, náš kocourek Charlie přijel vyvoneny, spokojený a hlavně odpocinuty. Vřele všem doporučuji. O kočičky je zde skvěle postaráno. Děkuji moc za sebe i za Charlieho, budeme se těšit na další návštěvu

Kateřina D

Velká spokojenost s prostředím, přístupem a péčí! Doporučuji všem, kterým záleží na tom, jak se jejich kočičky mají v jejich nepřítomnosti. Děkujeme!!

Olena S.

Velice děkuji paní Mgr. Hejmové, že se nám skvěle na začátku letošního července postarala o našeho kocourka Čika v době naší dovolené. Máme již opět domluveno umístění Čika do jejího hotelu pro kočičky na 14 dní na přelomu letošního srpna a září. Čistota a péče super. Vřele doporučuji. Děkuji kolegovi za napsání recenze a příspěvku na zeď, nemám Facebook.

Iva V

Postaráno o naše oba kocoury bylo více než skvěle. Paní Hejmová nám vyšla vstříc, když jsme byli nuceni kvůli rekonstrukci bytu prodloužit termín ubytování, za což jsme moc vděční 🙂 . Kocoury jsme si vyzvedávali hezky vymazlený a spokojený, ani se jim odtamtud nechtělo pryč. Navíc jsme dostávali pravidelné SMS o tom, jak se oba dva mají, takže jsme byli pěkně v obraze. Vřele doporučuji dál a moc děkujeme za výborné služby! 🙂

Anna H

Velice děkuji paní Mgr. Hejmové, že se nám skvěle na začátku letošního července postarala o našeho kocourka Čika v době naší dovolené. Máme již opět domluveno umístění Čika do jejího hotelu pro kočičky na 14 dní na přelomu letošního srpna a září. Čistota a péče super. Vřele doporučuji. Děkuji kolegovi za napsání recenze a příspěvku na zeď, nemám Facebook.

Iva V

Veliky dik manzelum Hejmovym za peci mych mazliku Lokiho a Maude, ktery si prazdniny v jejich hotelu pro kocky naramne uzily. Vyborna pece a pocit jistoty o sverene kocicky. Jen doporucuji a jiste se jeste setkame. Dekujeme!

Karel O.

Škoda že v hodnocení existuje pouze 5 hvězdiček, manželé Hejmovi by zasloužili alespoň 100 🙂. Náš mainský mývalí Maxík už využil služeb hotelu hodněkrát. Tentokrát před naším odjezdem na dovolenou podstoupil operaci bříška, paní Hejmová i pan Hejma se o něj během naší dovolené luxusně postarali, jezdili s ním na kontrolu na veterinu a starali se o něj jako o vlastního.
Ještě jednou veliké díky 🙂 a určitě doporučujeme.

Michaela S

Určitě doporučujeme. O naše kočičky bylo úžasně postaráno a jsme spokojeni my, ale i naši miláčci. 🙂

Vendula P.

Vážení a milí Hejmovi,
moc děkuji za Vaši vstřícnost a lásku ke kočičkám. Můj kocour Edwin byl poprvé mimo domov a protože je mírně závisláček a povaha citlivá, měla jsem velké obavy při odjezdu na dovolenou. Díky Vaší péči se vrátil v úžasné kondici a spokojený. Já jsem velmi ocenila, že jste mě pravidelně informovali, takže jsem si užila krásnou dovolenou bez starostí o kocourka. Jste skvělí a mohu Vaše služby jen a jen vřele doporučit. Já sama je určitě ještě využiji.

Srdečně Radka P. a kocour Edwin

Velevážené kočky, tak tohle je nejlepší hotel pro nás kočky a kocoury, s nejúžasnějšími majiteli co znám!!! Jmenuji se Alfréd a již nyní se moc těším zpět za kamarády z hotelu, vyblbnout se, popovídat si … . A ta péče, no to vám povím, jako o miminko. A moji dvojnožci moc dobře ví, že zde je o mě skvěle postaráno. Není lepší reference než vysmátý kocour, kterému se nechce domů. Anička, Jolana a Josef, jako statutární zástupci Alfréda, rozhodně doporučujeme tento hotel!!! Již máme rezervaci na rok dopředu, protože to za to fakt stojí. PS: už mám svoji fotku na FB profilu hotelu. Fakt mi to tam sluší  Miouuu

Jolana S

This was the best experience we have ever had with a pet hotel. Our cat Tiggy came back peaceful, purring and with the softest fur – I am not sure how they managed that – a happy cat. Petr picked her up from home and delivered her back, very flexible on times. Also nice to receive the SMS to let us know how she was

Joanna B

Dekujeme za peci kterou mu davaji v tomto hotelu,pokazde se nam Tomicek vraci v poradku a je tam vždy velice spokojeny,dekujeme Antonie P

Antonie P.

Jeste jednou moc dekujeme, kocicaci prolitli bytem, vsechny zmazlili a ted drti zahradku . Jako vzdy jste nejlepsi!!!!

 

Helena M

Milí Hejmovi, velmi se mi ulevilo, když jsem mohla během naší dovolené umístit naše tři kočičáky, kteří chodí normálně ven, do bezpečného, čistého, útulného a profesiálně vedeného útočiště, kde byli nejen krmeni, jak jsou zvyklí i syrovou stravou, ale i opečováváni s respektem k individualitě každého z nich, mohli být pospolu a měli díky Vám zajištěno nejen mazlení, drbání, veškerou péči, ale i denní kontakt v podobě lidské komunikace s nimi, na kterou jsou všichni zvyklí. Dokonce i lichotek „Jaká krásná kočička je!“ se Nely dostalo!!! 🙂 Tím jste si ji zaručeně získali!! Velkým plusem je, že mohou každý den i do venkovní voliéry, ba i představení s kosicí jste jim zajistili! 😉 🙂 Prvotní křest proběhl ke spokojenosti všech stran a já jsem velmi ráda, že mohu u Hejmových s klidem a bez obav zabukovat místečka našim kočičákům na jejich další „kočičí relax tábor“ v době naší plánované dovolené 🙂

Lenka S.

Ještě jednou děkujeme za ubytování a péči o naši Máťu. Je upovídaná – což není zvykem, asi vyprávěla o svých zážitcích u vás.Teď už spí jako dudek Je vidět, že kočičky pro vás nejsou pouhý byznys, ale radost a láska k nim. Těšíme se opět na shledanou a zdravíme.

Jana P.

Moc velké díky za ubytování Mikeše,moc se mu zde libí a majitelé jsou výborní.

Děkujeme Z. z Děčína

Miloš Z

Dobrý den, paní Hejmová.

Moc Vám děkuji za úžasnou péči o naší kočičku Chanelku. Od příjezdu domů mám pocit, že se jí po hotýlku stýská 🙂 🙂 Jsem ráda, že si pobyt u Vás užila stejně jako my na dovolené. Vřele všem doporučuji, budeme se těšit na další návštěvu.

Mr. s Chanelkou

Mr

Paní Hejmová,

děkuji Vám za vynikající péči o moje kočky.

Kamila M. (Kladno)

Chtěla bych mooooc podekovat za lasku a peci,kterou manzele Hejmovi dali nasemu Tomickovi (kocourkovi),byl u nich 17 dni a byli jsme maximalne spokojeni,az priste pojedeme,bez obav jim našeho milacka opet sverime.Tento hotel doporucuji vsem kocickam.Manzele P.Roudnice nad Labem

Manželé P. )Roudnicen.L.)

Děkujeme rodině Hejmových za péči o naše 4 měsíční kotě Tonyho.
V hotelu je čisto a voňavo, dostatek zábavy pro nezbedu, teplíčko a útulno, od majitelů vlídné zacházení. Tony rozhodně nestrádal a dost se tam naučil.
Hotýlek doporučujeme a rádi ještě využijeme, když bude třeba.

Mája Č.

Děkujeme hotelu Miacis a potažmo jeho majitelům za perfektní péči o našeho kocourka Toníčka po dobu naší dovolené.Toník se vrátil domů nejen v pořádku,ale navýsost spokojený a trošku rozmazlený. Hotel mohu doporučit každému,kdo potřebuje pohlídat svoji kočičku a v klidu si odjet na dovolenou. Srdečně vás zdravíme milí Hejmovi a ještě jednou velké díky!!.

Jana a Jaroslav Ch.

Dobry den pani Hejmova,chceme Vam s manželem moc podekovat za dokonalou peci,kterou jste opet dala nasemu Tomickovi.Musim napsat,ze jak Vy se vyborne starate o sverene kocicky to se jen tak nevidi.Nas Tomicek je vždy spokojeny a v dobře nalade.Jeste jednou moc dekujeme a tesime se na další navstevu.P. a Tomicek

rodina P

Milí Hejmovi, moc Vám děkujeme za úžasnou péči o naši kočičku Paulínku. Když jsme pro ni hledali ubytování, Váš hotel „Miacis“ nás zaujal nejvíce. Hned při první návštěvě u paní Hejmové se nám potvrdilo, že jsme vybrali správně. Paulínka byla v hotelu poprvé a zvládla to všechno skvěle. Hlavně díky výborné péči manželů Hejmových. Moc děkujeme. Karel M.

Karel M.

Náš kocourek Bertík, byl ubytován na víc jak 14 dnů v hotelu Miacis u manželů Hejmových ve Smečnu. Byli jsme s manželkou v zahraničí. Během našeho pobytu nám byly posílány zprávy o našem mazlíčkovi a také jeho fotky. Spokojenost Bertíka byla patrná z každé zprávy. Po návratu jsme si kocourka vyzvedli. Spokojené zvířátko po všech stránkách, manželka a já také. 

Jiří N.

Mockrát děkuji manželům Hejmovým za jejich starostlivou, obětavou a profesionální péči o našeho 9ti-měsíčního Rufuse, který byl poprvé úplně sám mimo domov. Zvládl to výborně, hlavně díky jejich vnímavému a laskavému přístupu. Příště moc rádi opět využijeme těchto skvělých služeb  

Pavlína L.

Dobry vecer,jeste jednou moc dekujeme za mily a obetavy pristup k nasi i ostatnim kocickam.Elinka je v pohode a tesi se,az vas opet navstivi.Prejeme krasnou a pohodovou dovolenou

Rodina Š.

Prostě se klaníme nad profesionalitou vaší práce a víme kam kluky dát pokud bude třeba moc děkujeme a přejeme krásné dny ve společnosti našich miláčků.

Manželé K