Matýsek a Míša

Matýsek a Míša

Úžasný hotel, který vedou skuteční odborníci. Naprostá profesionalita, lidský přístup a spokojení kočičí parťáci, kterým se nechtělo ani domů. Jednalo se o naši první zkušenost s tímto typem hlídání a byla opravdu úžasná. Skvělá komunikace s majiteli, prohlídka hotýlku před objednáním ubytování, domluva na všem důležitém. Manželé Hejmovi aplikují kočičím kamarádům veškeré potřebné medikamenty, které musí brát, mají-li nějaké zdravotní problémy, chovají se k nim jako k vlastním miláčkům a jsou neskutečně srdeční. Člověk může být na své dovolené v naprostém klidu. Neuvěřitelná zkušenost, které si velice vážíme a hotýlek určitě opětovně využijeme. Kluci Matýsek a Míša se už nemohou dočkat 🙂 A my moooc děkujeme Šárka a Martin Š.

Děkujeme mockrát hotelu Miacis a p.Hejmoví za péči o naší kočku! Potřebovali jsme na služební cestu, bohužel ale neměli jsme nikoho, kdo by se o ní mohl postarat, proto jsme se rozhodli kočku ponechat v hotelu – během týdne dostala kvalitní přístup, pobýt, jídlo, a bylo ji umožněno vše, co si přála 🙂 Jsme velice spokojení a rozhodně doporučujeme hotel Miacis.                                                                                Dmitrij B.

Minnie

Minnie

Již několikrát jsme dávali našeho kocourka Minnieho do tohoto hotelu, po každé naprostá spokojenost, vstřícnost a velmi milé chování majitelů hotelu – manželů Hejmových se dnes už vidí málokdy, naprosto hodný a empatičtí lidé na kterých je láska ke kočičkám vyloženě vidět, jednání a domluva na úrovni profesionálů, přístup ke kočičkám a lidem bych řekl vyloženě nadstandardní. Pokoje pro kočičky krásné, čisté, s možností venčení. Na našem kocourkovi bylo vidět že se s hotelem, ani s Hejmovými loučit nechce, oba si nesmírně oblíbil. Moc děkujeme za Váš profesionální přístup a chování, jistě Vaše služby opět využijeme a hlavně se budeme těšit na setkání s Vámi, s pozdravem a přáním krásného dne Lukáš & Petra & Minnie D.

Šičan

Šičan

二回目の利用です。猫ちゃんの様子をよく観察して下さりメールで連絡してくれます。世話だけでなく遊んでくれたり、それぞれの猫ちゃんの性格を汲み取って、相手をしてくれています(^-^)                                                                   Masako

Mily

Mily

Manzele Hejmovi jsou lide,kteri kocickam opravdu rozumi a je to videt i na chovani samotnych kocek. Nikdy jsem nezazila,aby nase kocicka k nekomu hned ša a sama se lisala pod ruku,ale u pana Hejmy se tak stalo po par minutach. Diky tomu jsem vedela,ze o Mily bude vyborne postarano! Vratila se domu spokojena a vymazlena 🙂 timto moc dekujeme a tesime se na dalsi spolupraci!

Tereza Š

Mia

Mia

Je to nejlepší hotel pro kočky, říkám to já i moje kočka Mia. Chválí si jídlo, péči o její veličenstvo a perfektní společnost. Vždy když se vrátí domů, mám pocit, že je naštvaná, že jsem ji tam nenechala déle :-). Mockrát Vám děkuji za péči. Mia Vám vzkazuje, že se těší na další pobyt. Všem doporučuji hotel Miacis.  M.K.

Vestík

Vestík

Hotel pro kočky Miacis mohu vřele doporučit. Pravidelně jsem dostávala zprávy, fotky a videa, jak se mému kocourkovi daří. Komunikace byla velmi příjemná a konstruktivní. Kocourek se vrátil domů, jako by měsíc vůbec nikde nebyl a přitom to bylo poprvé, co opustil domov. Vřele doporučuji.   B.M.

Mopík

Mopík

Náš kocourek byl moc spokojený. Kateřina B.

Ferdinka

Ferdinka

Děkujeme moc za skvělou péče pro naše kočku. Jste skvěle !
Many thanks for outstanding care you provided for our cat. Wonderful!
                                                          Andreas U.
Archie

Archie

Služby kočičího hotelu jsem využila poprvé, abych mohla v klidu strávit dovolenou a nemusela se obávat, jak to zvládne můj milý parťák. 🙂 Hledala jsem pro Archieho vhodné ubytování a díky recenzím jsem se rozhodla pro Miacis. Vše dopadlo dobře, o kocoura bylo vzorně postaráno, měl svůj pokojíček a já si bez obav mohla užít volno. Kocour měl tolik zážitků, že celou cestu domů nezavřel pusu. 😀 Manželům Hejmovým oba děkujeme a přejeme mnoho energie pro péči o chlupaté šelmy                                                                                                                                                                       Miloslava M.

Annie

Annie

Měla jsem první zkušenost s hlídáním naší kočičky Annie v 12/2022 Vřele mohu všem jenom doporučit, nesetkala jsem se s tak skvělým ,milým přístupem .Předem bych chtěla touto cestou poděkovat paní Hejmové, panu Hejmovi .Jste úžasní a máte srdce na správném místě. Děkuji Bára

Majitel s majitelkou dělají svojí práci profesionálně a na kvalitní úrovni..všem mohu doporučit…✌️👏👏☀️👍🇨🇿  Jiří M.

 

Meggie

Meggie

Majitel s majitelkou dělají svojí práci profesionálně a na kvalitní úrovni..všem mohu doporučit…

Viz.-Reference Google maps (Po vložení následujícího linku se vám zobrazí všechny reference na Google maps(

https://www.google.com/maps/place/Hotel+pro+ko%C4%8Dky+MIACIS/@50.1886778,14.0441176,17z/data=!4m14!1m6!3m5!1s0x470bc98850b2775f:0x8a37a918505b03df!2sHotel+pro+ko%C4%8Dky+MIACIS!8m2!3d50.1886744!4d14.0463063!3m6!1s0x470bc98850b2775f:0x8a37a918505b03df!8m2!3d50.1886744!4d14.0463063!9m1!1b1

Tomík a Kizi

Tomík a Kizi

Vynikající přístup, jsou to fakt profesionálové. A slogan „váš kocour se bude těšit na vaší dovolenou“, je fakt pravda. Posíláme pozdrav od Tomíka a Kizi. Služby hotela využijeme i příště. 🙂 K+M

Rafík a Kenzo

Rafík a Kenzo

Naše zkušenosti:
V únoru nastala situace kdy jsme CELA RODINA odjela na událost přes půlku zeměkoule a nezůstal v Praze nikdo kdo by našeho sphynxe Kenza hlídal. Přátele nepřicházeli v úvahu – u nich nebylo bezpečno (žádná zasíťovaná okna), docházet k nám nestačilo (Kenzo je neskutečně konktaktní, 2x denně mazlení je zoufale málo), plus zdrav.rizika (je potvrzený astmatik). Pryč jsme byli 11 dni. Proto jsme se s manželem rozhodli využít profi-služeb kočičiho hotelu a chůvičky mimo náš domov.
Vybrali jsme 4, které jsme navštívili a zůstali u jednoho – právě u Miacisu, který provozují manželé-kočkomilové, nabízejí možnost využití oddělené celé místnosti, bylinky-relaxace, vyhřívanou podlahu, což je pro sphynxe „life-changer“ a individuální přístup.
Tam jsme našeho Kenzouška nechali a další místnost využili i moji rodiče pro 12tiletého klapouchého krasavce Raffaela.
Vše bylo v naprostém pořádku! Po celý pobyt jsme dostávali info a video jak se kočičáci mají, jak každý vyžaduje jiný přistup ale manželé Hejmovi si k nim našli cestu!
Musím říct, že mi spadl kámen ze srdce. Kenzo se chová ani kdyby neodjel, 12tiletý Rafa rodičům sice půl den předvedl lehčí „odcizení“ ale nyní už je jako dřív. Ale je fakt, že klapiuché jsou velmi netýkavé a složité povahy. Kocouři nezhubli ani gram, jsou ve výborné kondici a dobré naladě doma. .. Miacis nám umožnil odjet a vrátit se a naši „bohové“ měli bezpečný dozor.
Jen chci říct otevřeně, že jsou různé rodiny a situace. A dovolené, odjezdy, zájezdy apod – nejsou tabu ani když máte zvíře. A tímto Vám, manželé Hejmovi, moc děkuji!