Naše hotelová NEJ

Zajímaví hosté z hotelu pro kočky Miacis ve Smečně

vilik1NEJSTARŠÍ KOČIČKA HOTELU PRO KOČKY

tou byl 18-ti letý Vilík, náš milovaný a rozmazlovaný klient s modrým kožíškem (když nám jeho úžasně pečující majitelé napsali, že odešel do kočičího nebo – obrečeli jsme to…..)

 

 

 

miminkoNEJMLADŠÍ KOČIČKA

dali jsme jí jméno Miacis.Do našeho hotýlku přišla ještě v maminčině bříšku. Odvedli jsme dost složitý porod a když jsme ji odevzdali, byli z ní už statné batole.

 

 

 

 

obrazekNEJVZDÁLENĚJŠÍ KOČIČKA

k nám přicestovala z Pensylvánie, přiletěla se svojí sestřičkou s cargo společností, ta nám občas svoje kočko-cestovatele svěřuje, aby u nás vyčkali do příletu majitele či na navazující spoj.

 

goldie-lovecNEJPOZORUHODNĚJŠÍ

úlovek v našem venkovním voliérovém výběhu se podařil mainské mývalí krasavici Goldie – chytla si pěkného skokana zeleného

 

1157540_551824124882904_1045298628_nNEJNÁROČNĚJŠÍ

péči po všech stránkách představovala pro nás nepřetržitá 24 – hodinová péče o březí kočičku, se kterou jsme i 7 dní spali v hotýlku na karimatce (abychom porod, který byl nakonec opravdu velmi složitý) nepropásli. Podařilo se, ale bylo to opravdu UF……

 

nejvyssi-kocka

NEJVÝŠE POLOŽENÁ KOČKA

byla doposud ta, kterou jsme venčili na přání majitelky na naší zahrádce na vodítku. V okamžiku se nám smála ze stromu. To bylo přemlouvání……

 

 

 

 

NEJOHROŽENĚJŠÍ KOČIČKY BYLY BEZE SPORU

 

miciMicinka, která k nám přišla bezprostředně po odebrání ledviny. Její panička jí má moc ráda a nechtěla od ní odejet (reference od p.Šumšálové)

 

 

 

 

 

mozart-webnádherný kocour….. Přijel po operaci močových cest – měl vyvedený katetr, když nebyl 100% zabavený, tak si ho vytahoval … a tak jsme ho ZABAVOVALI ,ZABAVOVALI, ZABAVOVALI ,ZABAVOVALI………………… Spokojené předení všech těchto bojovníků nám bylo největší odměnou.