Včera 6.7. 2017 jsme předali dva velké pytle krásného obleční určené k prodeji na dobročinném bazárku v útulku pro kočky (Srdcem pro kočky) ve Vrbičanech. Výtěžek bude použit na provoz tohoto zařízení, které  dle našeho mínění patří mezi nejlepší v Česku.

Pod stromeček jsme útulku Srdcem pro kočky předali hotýlkovou sbírku. Kacálkovi pečují o kočičky výborně a příspěvek se jim bude hodit.

Radost Rozdáváním Roste

kasička webV našem hotýlku s láskou rozmazlujeme  váše kočičky, protože právě to si každá kočka zaslouží…

Jsem s Vámi ráda a vážím si Vás (dvounohých kamarádů našich chlupatých klientů), protože i Vy ve vaší péči o tyto šelmičky právě toto pokládáte za samozřejmost. A slýchám od vás nádherné příběhy, kdy jste kočičkám zachránili život a s něhou se o ně staráte.

Setkala jsem se v poslední době s úžasnými kočičími bytostmi, kterým lidé krutě ublížili: mazlivý kocourek bez očí, kočičky s ustřiženýma ouškama,  kočička kterou kdosi zapálil…… a pak i s takovými, které přežily sražení autem – bez nožičky, s postižením páteře, ale s chutí žít a s důvěrou v člověka. Jsou zde však i úplně zdravé kočičky, které v životě jen neměly štěstí. Bydlí v krásném útulku (no, spíše bych ho označila za výborně vybavený dům pro kočky) ve Vrbičanech – Srdcem pro kočky. Kočičky zde bydlí v pro ně krásně vybavených pokojích (podívejte se na jejich stránky www.srdcemprokocky.cz) zhruba po pěti kočičkách. Útulek má i svou velmi pěknou veterinární ordinaci, kam 2x týdně dojíždějí veterinární lékaři a je-li potřeba, tak k akutním případům i častěji. Každá kočička je dobře opečovaná a testovaná na smrtelná onemocnění!  – Zkrátka výborný budoucí člen rodiny

Zařízení má i krásné venkovní prostory. Těch nej je ale více…

S údivem zjistíte, že přes všechna utrpení a hrůzné zkušenosti s lidmi, jsou kočičky přátelské a důvěřivé!

Majitelé shánějí peníze, jak se dá: pořádají na dvoře bazárky, dělají sbírky na veterinární vybavení………..odvážejí ale i kov do sběrny.

Financovat tak široký provoz tohoto krásného útulku není ale vůbec jednoduché, a proto jsme se rozhodli, že i my pomůžeme. V našem hotýlku startujeme novou akci: Sbírka pro Srdcem pro kočky. Na stole v předsíni našeho hotýlku už vidíte kasičku (zapečetěnou dle zákona místním Obecním úřadem v Klobukách) a kdo z nás bude chtít může do ní, až k nám poveze naše V.I.P. hosty, vhodit příspěvek tomuto tolik potřebnému zařízení. My (rodina majitelky hotýlku) budeme samozřejmě také přispívat.

Chtěli bychom vybranou částku předat pod stromeček právě těmto kočičkám, abychom jim něčím pěkným udělali radost a potěšili i sebe, protože Radost Rozdávání Roste .

Helena Hejmová – Miacis