Kočičí nový domov

Výbava do nového domova pro kočky nemusí být extrémně drahá ani složitá. Výjimku představuje jen zvláštní, bytelná přepravka, ve které kočičku přepravujete k veterinárnímu lékaři, vozíte v dopravních prostředcích a také do našeho hotelu pro kočky či kočičího hotelu, hotelu pro kočky Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, střední Čechy či hotelu pro kočky Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, Středočeský kraj rozhodně se nedoporučuje vozit kočičku v autě pouze volně či v případě spolujezdce v náručí. Tato situace věstí potíže, které mohou řidiče silně rozrušit.

Místo pro spaní

                Když už máte přepravku pořízenou, ostatní vybavení nemusí být příliš drahé. Určitě je důležité, aby kočička měla ve vašem bytě své pevné místo ke spaní. Můžete samozřejmě koupit v obchodě zvláštní pelíšek s polštářkem, ale záhy zjistíte, že si kočička klidně vybere ke spaní krabici dobré velikosti, do které ji posléze přidáte ručníček či dečku… Když přijede vaše kočička do našehohotelu pro kočky či kočičího hotelu, hotelu pro kočky Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, střední Čechy či hotelu pro kočky Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, Středočeský kraj, čeká jí tu pohodlný a přívětivý pelíšek, který je vhodný i pro vynikající hygienickou údržbu.

                Když už doma bude mít vaše šelmička ke spaní pořízený pelíšek či si vybere papírovou krabici, vždy pro ni bude představovat její domovské území, tedy místo, kam se může kdykoli uchýlit před nebezpečím. Proto je důležité, aby měla svůj pelíšek na klidném místě, měla by z něj ale slyšet hlasy rodinného života, měl by být na teplém místě, kde nefouká. Je však pravděpodobné, že jakmile si kočička očichá svůj nový domov, vybere si stejně sama své oblíbené místo na spaní.

Praktické rady

                Samozřejmě kromě teplého pelíšku bude vaše kočička potřebovat misku na krmení a také misku na vodu a kočičí záchůdek. V našem hotelu pro kočky či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, střední Čechy či hotelu pro kočky Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, Středočeský kraj všechny tyto kočičí nádoby udržujeme v naprosté čistotě a při odchodu kočička z našeho hotelu pečlivě dezinfikujeme.

Pamatujte, že hloubka misky by měla být „tak akorát“, kočičky nerady ponořují čumáček do příliš hluboké misky. Vyberte tedy raději širokou, dost mělkou avšak těžkou misku. Kočička by ji neměla zvrhnout. Aby vaše kočička měla své nádobí v pořádku, je vhodné používat pod mističky tácky. Je samozřejmostí, že by kočička měla mít vždy čerstvou vodu a bude ráda, když jí poskytnete také vodu tekoucí, buď z vodovodního kohoutku či z kočičí fontány. V našem hotelu pro kočky čikočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, střední Čechy či hotelu pro kočky Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, Středočeský kraj mají vaši mazlíčci k dispozici kvalitní fontánu s filtrovanou vodou, kterou si velice oblíbili. Vaši kočičku také můžete označit mikročipy, které zaručují velmi odolnou a trvalou identifikaci. V čipu, který je velikosti rýžového, zrnka je obsažen kód, který udává totožnost majitele kočky. Jeho vpravení pod kůži na krku zvířete je bezbolestné. No a kód lze snadno přečíst pomocí speciální čtečky, kterou vlastní každý veterinární lékař.

Další výbava

                Samozřejmě k důležitým pomůckám bude patřit i kovový hřebínek či měkký kartáč- podle typu srsti a potřeby její údržby- a hračky. Když půjdete do obchodu s potřebami pro mazlíčky, najdete množství hraček, uvidíte však, že si vaše kočička klidně vybere zmačkaný papír či dá přednost pingpongovému míčku, roličce od toaletního papíru, bezpečně velkému uzávěru od láhve. V našem hotelu pro kočky či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, střední Čechy či hotelu pro kočky Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, Středočeský krajmají vaše kočičky k dispozici velké množství hraček a také se dozvídám od vás majitelů, jaké kuriózní předměty si ke svému kočičímu hraní vybírají doma. V péči o kočičky buďte předvídaví. Chce-li se šelmička ukrýt, může si vybrat velmi nebezpečný úkryt, kterým může být krbový komín či jiná dutina. Měli byste také zabezpečit okna, šatní skříně, ve kterých kočičky rády testují především kožené oblečení. Nejdůležitější v životě vás i vaší nové kočičky je vytvoření vzájemného láskyplného pouta. Udělejte si pravidelně na vašeho mazlíčka denně čas, mluvte na něj spíše tiše a oslovujte jménem.