Kočky 20. století pokračování

Poznejte kočičí plemena | hotel pro kočky Miacis

Nalezenec z Paddingtongského nádraží

Kocourka Tiddla se na Paddingtonském nádraží ujala místní uklízečka z dámských záchodů.  Slečna Wilsonová ho ubytovala ve svém kamrlíku a vytvořila mu tam pohodové bydlení. Jeho příběh se záhy objevil v tisku a kocourek začal dostávat nabídky na nový domov. Do jednoho takového se skutečně dostal. V našem hotelu pro kočky nabízíme kočičkám k ubytování pokojíčky různých typů- standard, nadstandard a de-luxe.

Kocourek dal brzy přednost nádraží pro jeho výborné lovecké možnosti. Nadále však zůstával mediální hvězdou, psalo mu mnoho fanoušků, kolem Vánoc mu přišla spousta dárků včetně žádostí o fotografie. Šestnácti roků dosáhl v roce 1986. Díky svým obdivovatelům tou dobou vážil 11,8 kg a byl čiperný a radoval se ze života. I do hotelu pro kočky  přijíždí kočičky různých věkových kategorií a doposavad nejstarší bylo 18 let, když k nám přijela poprvé. Moc se jí tu líbilo a náš hotel pro kočky se jí stal druhým domovem.

Hvězdy komerčního světa

Veřejnost přitahují kočičky, které se objevují na televizních obrazovkách v reklamních spotech či zábavních pořadech. Televizní kočkou nejznámější ve Velké Británii byl rozhodně kocour Arthur. Jeho hvězda zářila na obrazovkách téměř 17 let, když plyšovou pacičkou se snažil otevřít kočičí konzervu. Právě ve věku 17 let zemřel. Samozřejmě se veřejnost původně nedozvěděla, že Arthur není Arthur, ale Samantha. Posloužil samozřejmě jako vynikající reklama na kočičí papání. V našem kočičím hotelu mají vaše kočičky pestrou škálu papání k výběru od standardu k nadstandardu včetně sirových kuřecích prsíček a kysané smetánky. Stačí pro kočkyjenom vybírat.

Kolem toho, kdo je hrdý majitel Arthura, vzniklo tolik otázek, jako by Arthur byl nejsledovanější lidská hvězda. Britská justice je velice schopná a tak zvažovala s anglickou důkladností prošetřování totožnosti majitele nádherného tichošlápka. Těm, kteří Arthurovi psali nádherné dopisy, a byly jich zástupy, pak továrna na výrobu kočičího papání zaslala půvabnou kočičí odpověď včetně otisku tlapky. Než se objevil Arthur ve filmu, trvalo mnoho hodin, které vedly k tomu, aby vlastní trik vypadal poměrně jednoduše. Právě kočky někdy bývají noční můrou leckterého kameramana.