Jména kočiček

Když si pořídíte novou kočičku, budete muset hned na začátku uvažovat o jejím jménu. Na téma výběru kočičího jména už bylo napsáno mnoho knih. Do našeho hotelu pro kočky či kočičího hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Středočeský kraj či hotelu pro kočky či kočičího hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, střední Čechy přivážíte kočičky rozmanitých, úžasných a kreativních jmen.

Jména literární

                Svůj veřejný postoj dáváme najevo volbou kočičího jména. Jestliže milujeme literaturu, můžeme dát mazlíčkovi jméno například Blatherskite podle Marka Twaina. Je však dobré si rozmyslet, pod jakým jménem se budeme s kočičkou mazlit. Rozhodně si filmový fajnšmekři vzpomenou na jméno Orangei, což byla kočičí hvězda ze známého filmu Snídaně u Tiffanyho. Mnoho dalších koček jsme pak mohli vidět v bondovkách Zmizelé diamanty, Žiješ jen dvakrát. Může se však stát, že máte politické cítění či smysl pro historii. V takovém případě se rozhodnete pro jméno Slippers, což byla kočička Theodora Roosevelta. Můžete jí však také říkat Sock podle krátkosrsté bílé kočičky Chelsea Clintonové. Známý je též Humphrey- kočka z Downing street 10 v době Margerety Thatcherové. Rozhodujte se však pečlivě, jméno, které kočičce vybíráte, by se vám mělo líbit i za 10-15 let. Nezapomeňte, že kočičku pojmenováváte na celý život. Například Florence Nightin Galová dala jméno své kočičce Bismarck. Winston Churchill dal jméno své kočičce Nelson- což zřejmě vyplývá z jeho patriotismu. Do našeho hotelu pro kočky či kočičího hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Středočeský kraj či hotelu pro kočky či kočičího hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, střední Čechy přijíždějí tak nejen známí politici, ale i hudebníci či zpěváci.

Typická jména

                Jestliže plánujete, že budete pouštět vaší kočičku ven, uvědomte si, že na ni budete volat pravděpodobně před celou ulicí. Pořizujete-li si rovnou kočičky dvě, jejich jména by se měla zvukově lišit. Žádná další omezení pro pojmenování kočiček neexistují. Inspirovat vás tak může samozřejmě i kočička. Nezbedné kočičce můžete dát například Nonnon- vyjádříte jen její odmítavý postoj k všemu. V našem hotelu pro kočky či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Středočeský kraj či hotelu pro kočky či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, střední Čechy vaše kočičky nemusí respektovat žádná vážná omezení, jsme tu pro to, abychom je rozmazlovali.

Běžná jména

                Všichni jistě známe běžná kočičí jména, a tak do našeho hotelu pro kočky či kočičího hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Středočeský kraj či hotelu pro kočky či kočičího hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, střední Čechy přijíždějí Micky, Mourkové, Ťapky, Tygři. V roce 1994 Americký výzkum zveřejnil, že nejoblíbenějším jménem pro kočku ve Spojených Státech Amerických bylo pro kluka Smoke a pro kočičku Samantha.