V noci v šamanově moci

Bali-chram-besakih
Balijsky-venkov
Saman_2

V noci v šamanově moci

Šaman byl muž balijsko-čínského původu, krásně divokého vzevření s černými vlnitými vlasy do pasu a očima barvu onyxu.

Zavedl nás do svého obydlí. Během krátkého téměř formálního rozhovoru našeho doprovodu s tímto mužem jsme si pomalu prohlíželi prostornou místnost. Nebylo tam neůtulně, bylo tam zvláštně. Intuitivně bych se sebrala a utekla. Nebyl by tu dobrý obývák, špatně by se tu bydlelo nejen lidem, al i kočkám. Sem bych žádnou šelmičku do hotelu pro kočky či kočičího hotelu– ani hotelu pro kočky Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, střední Čechy či kočičímu hotelu Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, Středočeský kraj.

Viděli jsme tu na starých dřevěných policích podivné lahvičky- v některých byly v lihu naložení hadi různých velikostí, v jiných plavaly kohoutí pařáty v dalších pak slepé kohoutí hlavy- vše v divném mrákotném. Neustále jsme si připomínala, že jsem tu jen tak, však ho jdu jen vyzkoušet… A protu příležitost jsme si nechala jedno tajemství ( malé,banální, ale nikým neodhalené ) Až do této chvíle jsme se bavila.. Pak mi ale řekl, ať se postavím čelem ke zdi ( zeď byla bílá, prázdná ), můj doprovod seděl kolem nás na rohožích. Zatím co jsem zírala na stěnu, bylo naprosté ticho, šaman se mi zeptal, proč ho zkouším.. A pak vyzradil mé tajemství, o kterém jsem věděla jen já:  před odletem jsem si doma u telefonu zapomněla tyrkysový náramek… Trefil se do detailu přesně! A dal mi amulet. Mám ho. A trochu se ho bojím..

Nashledanou tajemný muži, nás hledanou mystické Bali, voňavá perlo v Indickém oceánu. Až někdy budu uvažovat o hotelu pro kočky či kočičím hotelu třeba s názvem Hotel pro kočky Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, střední Čechy čikočičímu hotelu Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, Středočeský kraj. Na jižní polokouli Světa, pak jasně vítězí Bali!