Podmínky přijetí kočičky do hotelu

  • Přijímáme kočičky bez příznaků infekční choroby a parazitů.
  •  Musí být očkovány základním očkováním tzv. trojkombinace

(proti rhinotrachetidě – kočičí rýmě, kaliciviróze a panleukopenii – kočičímu moru)

  •  Prosíme vás, kteří k nám budete svá čtyřnohá štěstíčka do hotelu dávat, ošetřete je ampulí roztoku za krk či oboječkem proti blechám (obojek musí mít kočička na krku  minimálně s týdenním předstihem – lépe desetidenním). Chráníte je i pověst našeho hotýlku jako luxusního zařízení. V případě, že jste to nestihli, sdělte nám to, vašeho miláčka ošetříme účinným a šetrným přípravkem my.

Pozn. Bude-li se i po aplikaci přípravku proti blechám vaše kočička úporně drbat, mohl být tento přípravek neúčinný a pak jí bude u nás aplikován přípravek proti blechám znovu. Používáme naší hotelovou veterinářkou doporučený a u ní zakoupený přípravek (bezpečný, účinný a za dobrou cenu).

  • (V krajním případě-nestihnete-li včas svou kočičiku náležitě přeočkovat- zařídíme to za vás my návštěvou u naší paní veterinářky, která vaší kočičce aplikuje vakcínu, která účinkuje okamžitě a je k vašemu zvířátku šetrná. Vašeho miláčka dáme přeočkovat v den nástupu, tedy ještě dříve, než přijde do kontaktu s ostatními návštěvníky našeho hotelu- cena služby je uvedena v ceníku.)

Nepřijedete-li ve smluvený čas či alespoň telefonicky neohlásíte změnu , KÓJE MŮŽE BÝT OBSAZENA JINOU KOČKOU !

 

Splní-li kočička výše uvedené podmínky, sepíšeme s vámi při jejím ubytování smlouvu.