HOTELOVÉ NOVINKY A ZAJÍMAVOSTI

CO SE U NÁS DĚJE ZAJÍMAVÉHO 🙂

Nová  knihovnička

Od dneška si mohou u nás naši klienti po dobu pobytu jejich kočičky u nás půjčit knihy a časopisy s kočičí tematikou (knihovna se průběžně rozšiřuje).

Vánoce 2018

Vanilka kontroluje kvalitu udiček s peříčky, které dostanou kočičky od nás pod stromečkem:)
Nakonec jsme si oddechli, protože všechny prošly kočičí kontrolou kvality:)

Všem našim kočičím i lidským přátelům přejeme pohodové Vánoce,

Dnes poprvé vyzkoušel nově revitalizovanou venkovní voliéru náš stálý klient Tomíček a vzhledem ke krásnému počasí si to užíval:)

Naši kočičí hosté si o letošních Velikonocích budou pochutnávat na pomlázce plné vybraných laskomin….. a ještě si něco odnesou domů……..

Na začátku na ostrově Bohol jsme koupili kočičkám tuto neobvyklou hračku (pak s námi cestovala celými Filipínami)…..osvědčila se, naše chovné mainské kočky to se zájmem lovců vyzkoušely 
Ps. Koupili jsme hned dvě – jednu na doma a druhou do hotýlku pro vaše kočičky 

Mnohokrát děkujeme za nádherné přání k velikonocům a všechnu úžasnou péči o Oskara Pavel Kříž - herec, psychoterapeut ......my také děkujeme za krásná slova 🙂 Hejmovi

Mnohokrát děkujeme za nádherné přání k velikonocům a všechnu úžasnou péči o Oskara ( Pavel Kříž - herec, psychoterapeut ) ......my také děkujeme za krásná slova 🙂 Hejmovi

Pro své natáčení si nás vybrala ČESKÁ TELEVIZE . Moc se jí líbil náš hotýlek i luxusní péče.

Také milujete luxusní lázeňskou péči? Dopřejte ji i svým miláčkům ! V našem hotýlku kočičkám nabízíme nejen komfortní pobyt, ale i rozličné rozmazlovací služby. Na vaše objednání budeme pečovat o kožíšek vaší šelmičky dvěma druhy šampónů a kondicionérů od luxusní italské značky San Bernard. Jeden druh je určený na krátkou kožešinku, druhý na kožešinku dlouhou. Pro jednu s vůní zeleného jablka , pro druhou s vůní banánů. Šampóny i kondicionéry jsou připravovány veterináři-specialisty, a tak není divu, že kožešinka bude po koupeli nejen čistá , ale i krásně lesklá. Po voňavé koupeli a vysušení ručníky zabalíme našeho lázeňského hosta do měkoučké vyhřívané deky, kde ho za zvuků tlumené relaxační hudby čeká pomalá masáž zádíček a předních tlapek. Ta slast!

Chtěla by mít vaše kočička také nádherný kožíšek, ale nemá ráda vodu ? Nevadí! Její srst uvedeme do perfektní formy pěnovým šampónem bez použití vody.

Zabalena v dece, absolvuje vaše kráska manikuru – zkrácení špiček drápků a jemné vmasírování bioolejíčku nejvyšší kvality do měkkých polštářků tlapek. Nezapomeneme ani na ouška, která vyčistíme desinfekčním roztokem. Se zubním plakem si poradíme speciálním kočičím zubním kartáčkem se zubní pastou určenou pro naše VIP kočičí klienty. Dutinu ústní dočistíme kočičí ústní vodou či drcenou zelenou řasou. Spolu s vybraným jídlem můžeme servírovat vašemu mazlíčkovi vitamíny pro zlepšení kvality srsti. Lázeňské procedury završíme kapkou speciálního kočičího parfému…..

Celou dobu pobytu pak může vaše šelmička využívat masírovadlo tlapek spolu se sofistikovaným drbátkem a okusovadlem.

Domů se vám vrátí krásná, odpočinutá a sebevědomá šelma.

Jedeme k vám…. rádi dopravíme vaše chlupaté miláčky od vašich dveří k vašim dveřím

Jedeme k vám.... rádi dopravíme vaše chlupaté miláčky od vašich dveří k vašim dveřím