Co všechno potřebuje kočička.

……..vlastně toho není tak moc. V dnešní době, kdy je na téměř každém rohu specializovaný obchod pro zvířátka, není vůbec těžké vše pořídit. A není až tak důležité, zdali je výbava drahá nebo levnější, ale záleží na tom, aby byla vhodná  a vše odpovídalo potřebám vaší kočičky. Samozřejmě můžeme kupovat i designové věci, ale miska musí být přiměřeně velká a stabilní. Pelíšek či polštářek by měl být příjemně měkký a měl by se dobře udržovat. Právě je tato kritéria jsme použili v hotelu pro kočky Praha, Kladno, Slaný, Louny, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Žatec střední Čechy či kočičí hotel, Praha, Kladno, Slaný, Louny, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Žatec, Středočeský kraj…a nad to se nám vše muselo opravdu líbit.

V každém případě bychom měli koupit kvalitní přepravku. Prahou můžeme najít různé typy přepravek. Některé jsou zhotovené z proutí, z plastu či z textilie. Může se jednat i o speciální tašky určené k přepravě kočiček. Pokud budeme chtít kočičku přepravovat na další vzdálenosti, měla by mít přepravka také integrovanou mističku na pití a jídlo. Některé přepravky jsou certifikované pro dopravu letadlem. Při dopravě kočičky na další vzdálenosti bychom měli dbát o dostatečný komfort a zabezpečení pro kočičku. To platí také pro dostatečnou velikost přepravky, aby kočka nestrádala malým prostorem během poměrně dlouhé přepravy. Z vlastní zkušenosti víme, že kočičky cestují z České republiky do Spojených států i do Austrálie. Během těchto dlouhých cest využívají také hotely pro kočičky umístěných na letištních nebo v jejich těsné blízkosti, Také náš hotel pro kočky Praha, Kladno, Slaný, Louny, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Žatec střední Čechy či kočičí hotel, Praha, Kladno, Slaný, Louny, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Žatec, Středočeský kraj…již mnohokrát poskytl útočiště kočičkami mířících do Spojených států.

Pokud chodíte do práce a uvažujete o možnosti, aby kočička chodila ven, bude potřebné, aby to mohla kočka realizovat sama dle vlastních potřeb. Tomu sloužení speciální dvířka pro kočku, která jsou instalována do vchodových dveří. Tato dvířka se vyrábí jak v jednoduchém provedení provedením, které umožňuje pouze jednu či několik základních variant provozu, tak ve velmi sofistikovaném provedení se speciálním obojkem, který umožní vejít pouze té vaší kočce podle zadaného časového režimu, v našem kočičím hotelu tato dvířka používat nemusíme, protože jsme neustále přítomni a kočičkám otevíráme dveře do venkovního voliérového výběhu a máme je stále pod kontrolou.

Další věcí, kterou kočička bude nutně potřebovat jsou misky na jídlo a na pití. Volit zase můžeme z různých materiálů, jako je například keramika, plast, nerezová ocel. Bude záležet jenom na vás, jakému materiálu dáte přednost. Jako nejméně vhodné se nám jeví misky vyrobené z plastu, které se pravidelným mytím zdrsní a tím dochází k tomu, že jídlo podávané v těchto miskách v ních zanechá svůj pach  a pak taková misku bude vaší kočičce nevonět… To se v našem hotelu pro kočky Praha, Kladno, Slaný, Louny, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Žatec střední Čechy či kočičí hotel, Praha, Kladno, Slaný, Louny, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Žatec, Středočeský kraj… nemůže stávat, protože používáme misky nerezové, které udržujeme stále sterilně čisté.