Rozmnožování

                Chov koček je velice zajímavý koníček, který však vyžaduje znalosti, čas i peníze. Jestliže se rozhodnete být chovatelem, kočkám se musíte věnovat naprosto cele. Do našeho hotelu pro kočky či kočičího hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Středočeský kraj či hotelu pro kočky či kočičího hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, střední Čechy přijímáme i kočky a kocoury chovné, naší podmínkou není kastrace.

Rozhodnutí pro chov

                Jsou majitelé koček, kteří si myslí, že je správné, aby kočička alespoň jednou zažila porod. Veterináři však zastávají názor, že to pro kočku ani po psychické ani po tělesné stránce není nutné. Jisté je, že takovému závažnému kroku musí předcházet i uvážení, že koťátkům budete hledat nový a dobrý domov. Je dobré si dát inzerát již předem. Nabízení koťátek v obchodech se zvířaty nebo jiným podobným institucím, jež za ně zaplatí, většina chovatelských organizací včetně České zakazuje.

Na co nezapomenout

                Vzhledem k tomu, že nekastrovaní kocouři často značkují své území močí, lze kočičku jen s určitými obtížemi rozmnožovat stejně jako jiná malá domácí zvířata, mít doma chovný pár a jemu nechat volný průběh v páření. Většinou se tedy kočička nechává krýt kocourem plemenným. Pro takovouto příležitost je dobré si zvolit zkušeného kocoura. Jestliže se kočičky páří poprvé, bývají často útočnější a nervóznější. Jen zkušený kocour dobře ví, jak je nezbytné hned po páření zmizet. Máte-li však kočičku nekastrovanou běžně vypuštěnou venku, často vám zabřezne neplánovitě a náhodou.

Rozmnožovací pud

                Samice poprvé do říje přichází od čtyř do dvanácti měsíců. U průměrné domácí kočky to bývá šest až osm měsíců. Říje kočky se projevuje změněným chováním. K němu patří okázalé předvádění citů, válení se na podlaze, nechuť chodit domů, přecházení po místnosti, stále intenzivnější a hlasitější křik, postoj vybízející k páření- ocas zahnutý na stranu a zvednutý zadek.

Říje

                Po prvním objevení říje se každá další vrací v létě a na jaře. V důsledku domestikace může kdykoli nastat a trvá sedm až deset dní. Z hlediska veterinárního by se měla kočka poprvé pářit, když dovrší alespoň devátého měsíce, ale ne později než při třetí či čtvrté říji. Než se tedy rozhodnete nechat vaši kočičku krýt, je dobré se poradit s veterinárním lékařem. Do našeho hotelu pro kočky či kočičího hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Středočeský kraj či hotelu pro kočky či kočičího hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, střední Čechy přijímáme i březí chovné kočičky. V našem hotelu pro kočky či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Středočeský kraj či hotelu pro kočky či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, střední Čechyjsme absolvovali i jeden úspěšný kočičí porod.