67. kapitola – život od 6 měsíců

   Od odstavení zhruba do šesti měsíců si koťátko postupně zvykne na dvě krmení za den, pro počet i množství krmiva je rozhodující jeho chuť. V našem hotelu pro kočky či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Středočeský kraj či hotelu pro kočky či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, střední Čechy máte na výběr veškeré typy krmiva pro dospělé kočičky i pro koťátka.

Je důležité malý kočičkám nabízet různou potravu, předejdete tím výhradní preferenci jednoho druhu a také vybíravosti ve stravě. V našem hotelu pro kočky či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Středočeský kraj či hotelu pro kočky či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, střední Čechy nabízíme po dohodě s majiteli kočičkám kvalitní kysané mléčné výrobky i široký výběr velmi kvalitního několik dnů přemraženého syrového masa. Je samozřejmostí, že budou kočičky mít vždy své vlastní chutě a není důvod je přemlouvat k jinému výběru, když potravu tvrdohlavě odmítají.

Cvičení

                Během celého období kojení stimuluje maminka své kočičí děti k vyprázdnění a pak je pečlivě čistí. Můžete také vidět, jak je odnáší ke kálecí misce a tam jim rovnou ukazuje, jak se používá. Jestliže je samice zkušená, dokáže naučit koťátka veškeré hygieně. V období odstavování však postupně ztrácí o tento výcvik zájem a pak jej musí převzít majitel. Je nezbytné dbát na čistou podestýlku za všech okolností a po každém použití kočičího záchodu jej vždy pečlivě vyčistit. V našem hotelu pro kočky či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Středočeský kraj či hotelu pro kočky čikočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, střední Čechy nabízíme vašim kočičkám velmi kvalitní hrudkující podestýlku, po domluvě však mohou dostávat i silikátové stelivo.

Očkování

                První očkování podstupují koťátka v období úplného odstavení. Tu pravou dobu vám vždy sdělí váš veterinární lékař. Je samozřejmě důležité, aby byla očkování ještě předtím, než přijde do styku s jinými kočkami, samozřejmě nepočítáme sourozence a maminku. Během kojení byla koťátka chráněna protilátkami z mateřského mléka, ty však rychle odezní.

Podněty

                Koťátka si spolu začínají hrát zhruba v období tří týdnů. Možná vám budou jejich hravé boje připadat drsně a příliš nebezpečně, je to pro ně však jen zábava. Maminka na ně dohlíží a v okamžiku příliš prudké hry rozdováděná koťata zastaví či je odnese. Když pozorujete kočičí hry, zjistíte, že nabývají na přesnosti a objevují se v nich stále další a další pohyby. V našem hotelu pro kočky či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Středočeský kraj či hotelu pro kočky či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, střední Čechy máme spoustu hraček vhodných i pro malá koťátka, která náš hotel pro kočky také navštěvují.