Život od 6 měsíců

 

                Během her v tomto věkovém období postupně pohyby kočiček nabývají na přesnosti a objevují se stále nové. Zhruba v tomto období se může zapojovat i majitel kočiček a další členové rodiny jednoduššími hrami, jakými je například otáčení papírku na provázku nebo kutálení míčku. Maminka koťátka často povzbuzuje tím, že si také hraje. V našem hotelu pro kočky či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Středočeský kraj či hotelu pro kočky či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, střední Čechymají vaši miláčkové k dispozici velké množství důmyslných hraček od technických až po ty úplně jednoduché.

Důležité je, aby v tomto období pokračovala lidská blízkost projevovaná mazlením i jemným zvedáním, neboť je důležitým stavebním kamenem úspěšné domestikace. To stejné platí i o česání. V našem hotelu pro kočky či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Středočeský kraj či hotelu pro kočky čikočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, střední Čechy pečujeme o kožíšky vašich chlupáčků těmi nejlepšími hřebeny a kartáčky, které vždy pečlivě vydezinfikujeme. Kočičky mají většinou tuto formu sbližování rády. Dá se říci, že koťátka v tomto vývojovém období by nepotřebovala nic krom týdenní prohlídky, avšak v útlém věku tak od čtyř týdnů bude právě například česání pro kočičku příjemnou zkušeností i do budoucna.

Nový domov

                Koťátka můžete předat novému majiteli nejdříve po dosažení 10. týdne života- lepší je počkat déle. Koťátka by měla umět používat záchod, měli byste je dát očkovat a samozřejmě odčervit. V očkovacím průkazu by kočičky měly mít zanesené nejen očkování, ale i termín dalšího. Každý dobrý chovatel se vždy přesvědčí, že předává koťátka do takové rodiny, kde se o ně budou pečlivě starat a budou je mít rádi. V případě koťátek čistokrevných by už měla být registrována v příslušné organizace- což lze učinit v období šesti až osmi týdnů a měla by mít vystavené osvědčení o původu a také formulář o registraci. Někdy chovatele vlastnící čistokrevného kocoura mají právo vybrat si koťátko z vrhu od kočky, kterou kocour kryl. To však musí být pečlivě sledováno a uvedeno v plemenné knize. Chovatelé organizovaní smějí koťátka prodávat až ve věku 13 týdnů. V prvních dnech jsou koťátka většinou neklidná, ale neměl by se u nich objevovat panický strach. Počítejte s tím, že kočička bude koťátka hledat a proto je potřeba ji po několik dní pečlivě zaměstnávat a starat se o ni. Je však zajímavé, že při pozdějším shledání nejspíš maminka svoje miminka nepozná. V našem hotelu pro kočky či kočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Středočeský kraj či hotelu pro kočky čikočičím hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, střední Čechy jsme se pečlivě starali o kočičku, která pak zde porodila svoje miminko. S jejich majiteli jsme v kontaktu a těšíme se, až k nám obě přijedou. zatím vyrůstají ve společné domácnosti a miminko, kterému jsme dali jméno Miacis už dávno svoji maminku přerostlo.