Naše zkušenosti:
V únoru nastala situace kdy jsme CELA RODINA odjela na událost přes půlku zeměkoule a nezůstal v Praze nikdo kdo by našeho sphynxe Kenza hlídal. Přátele nepřicházeli v úvahu – u nich nebylo bezpečno (žádná zasíťovaná okna), docházet k nám nestačilo (Kenzo je neskutečně konktaktní, 2x denně mazlení je zoufale málo), plus zdrav.rizika (je potvrzený astmatik). Pryč jsme byli 11 dni. Proto jsme se s manželem rozhodli využít profi-služeb kočičiho hotelu a chůvičky mimo náš domov.
Vybrali jsme 4, které jsme navštívili a zůstali u jednoho – právě u Miacisu, který provozují manželé-kočkomilové, nabízejí možnost využití oddělené celé místnosti, bylinky-relaxace, vyhřívanou podlahu, což je pro sphynxe „life-changer“ a individuální přístup.
Tam jsme našeho Kenzouška nechali a další místnost využili i moji rodiče pro 12tiletého klapouchého krasavce Raffaela.
Vše bylo v naprostém pořádku! Po celý pobyt jsme dostávali info a video jak se kočičáci mají, jak každý vyžaduje jiný přistup ale manželé Hejmovi si k nim našli cestu!
Musím říct, že mi spadl kámen ze srdce. Kenzo se chová ani kdyby neodjel, 12tiletý Rafa rodičům sice půl den předvedl lehčí „odcizení“ ale nyní už je jako dřív. Ale je fakt, že klapiuché jsou velmi netýkavé a složité povahy. Kocouři nezhubli ani gram, jsou ve výborné kondici a dobré naladě doma. .. Miacis nám umožnil odjet a vrátit se a naši „bohové“ měli bezpečný dozor.
Jen chci říct otevřeně, že jsou různé rodiny a situace. A dovolené, odjezdy, zájezdy apod – nejsou tabu ani když máte zvíře. A tímto Vám, manželé Hejmovi, moc děkuji!