Výstavní kočky

 

                Jestliže chcete vystavovat vaší kočičku, připravte se na dlouhou dobu učení, ve které se budete seznamovat s mluvou a zvyky chovatelů koček, poznávat hodně vysoké nároky, které budou na vás kladené. Nakonec propadnete tomuto velice specializovanému oboru, kterému se říká vystavování koček.

Chovatelské spolky

                Na výstavách koček se také dozvíte mnoho o plemenech, pochopíte, jakých vrcholů může dosáhnout kočičí dokonalost. Určitě je dobré na první výstavu s sebou vzít člověka, který o světě koček ví více než vy a může vám vysvětlit drobné rozdíly, které odlišují vítěze od těch ostatních, což není tak jednoduché v sále naplněném překrásnými kočkami. Do našeho hotelu pro kočky či kočičího hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Středočeský kraj či hotelu pro kočky či kočičího hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, střední Čechy přivážíte také své chovné kočičky někdy už i se svými potomky.

Rozličné výstavy

                Výstavy koček se pořádají na mnoha různých úrovních- od výstav místních chovatelských klubů, které jsou téměř neformální, až po velké národní přehlídky a dokonce i výstavy mezinárodní.

Pravidla a omezení

                Pro každou výstavu koček obecně platí pravidla některé z chovatelských organizací. Směřování však k nejvyššímu ocenění se řídí přísnými předpisy.

Pořadí na šampionátu

                Například v Británii budoucí šampioni začínají svou kariéru na schválených výstavách. Na těchto výstavách je chovatelé navyknou na chování při vystavování a postaví je již proti jiným soutěžícím. Pak mohou následovat vrcholné výstavy šampionů. K tomu, aby se kočka mohla zúčastnit šampionátu, musí získat tři osvědčení vítěze od tří různých posuzovatelů na třech různých výstavách. Jestliže vyhraje tři certifikáty čekatele na šampionát a získá osvědčení, opět od tří posuzovatelů na třech výstavách, stává se šampionem. Takových šampionů našeho hotelu pro kočky či kočičího hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Středočeský kraj či hotelu pro kočky či kočičího hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, střední Čechy k nám přijíždí mnoho, i když se nikdy žádné výstavy nezúčastnili. Každá kočička je nádherná a neobvyklá. V kontinentální Evropě je systém podobný, kočička může postoupit v pořadí a stát se šampionem mezinárodním, grand šampionem a evropským šampionem. V Severní Americe se podrobnosti liší podle různých organizací chovatelů, neplatí tu však požadavek o nutnosti kvalifikovat se na různých výstavách. Toto vše platí pro kočky nekastrované. Odměnou pro chovatele vítězů- samozřejmě kromě skvělého pocitu z vlastního vítězství zvířete jsou i poplatky za připuštění chovného kocoura či peníze z prodeje koťat. Podobný systém platí pro kastrované kočky, používá však místo šampion titul premior. Do našeho hotelu pro kočky či kočičího hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, Středočeský kraj či hotelu pro kočky či kočičího hotelu, hotelu pro kočky Praha, Slaný, Kladno, Louny, Žatec, Karlovy Vary, Plzeň, Tábor, Písek, Jihlava, střední Čechy přijíždějí většinou kočičky kastrované, ale není to naší podmínkou, protože k nám na dovolenou dávají kočičku i chovatelé.